CS:GO 1280x1024 iyi mi?

arascs55

Femtopat
Daha fazla  
Uzun süredir bu çözünürlüğü kullanıyorum fakat normal 4 3'e geçmeyi düşünüyorum. Sizce geçeyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süredir bu çözünürlüğü kullanıyorum fakat normal 4 3'e geçmeyi düşünüyorum. Sizce geçeyim mi?
1280x1024 bildiğim kadarıyla 4:3 bir çözünürlük zaten, konuya gelecek olursak da; hangi çözünürlükte kendinizi daha rahat hissediyorsanız o çözünürlükte kalın. Daha iyi bir çözünürlük yoktur, kişinin en iyisi olduğu çözünürlük vardır.

1280x1024 bildiğim kadarıyla 4:3 bir çözünürlük zaten, konuya gelecek olursak da; hangi çözünürlükte kendinizi daha rahat hissediyorsanız o çözünürlükte kalın. Daha iyi bir çözünürlük yoktur, kişinin en iyisi olduğu çözünürlük vardır.

1280x1024 5:4 bir çözünürlük.

Hayır iyi değil adam vurma olasılığını düşüyor bu çözünürlük.
O niye?

5:4 o hocam ve alıştığınız şeyi değiştirmeyin. Tamamen alışkanlık meselesi geçecekseniz 16:9'a geçin. Alt + tab atarken, yan monitöre geçerken çözünürlük farklı olduğunda bekleme süresi oluyor. Bu baya rahatsız edici bir şey ve başka oyun oynarken de 16:9'a alışık olmak oynanışınıza katkı sağlar her oyunda farklı farklı ayarlara alışmaktan iyidir :3.

Yeni konular

Geri
Yukarı