Satıldı CS:GO 2000 TL Envanter %30 Indirimli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TrimasQue

Kilopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Merhaba, askerde olduğum için sadece akşam 9'dan sonra teslimat yapabilirim. Özelden ulasirsaniz veya Steam eklerseniz konuşabiliriz.

Linki bırakıyorum: Steam Community :: TrimasQue :: Item Inventory

Özenle seçtiğim float değerleri ve kaplamalardir. Tek tek hepsini kontrol edebilirsiniz. Tek seferde satmayı, hiç uğraşmadan tercih ediyorum. Acelesi yok.
Alıcı çıkmadığı için tek tek de satabilirim. Ump hariç %30 indirimle tek tek de alabilirsiniz.

Fiyat 1400 TL.

Envanter 2000 TL civarında.

Yorum yapmanıza gerek yok. Bir seyler söyleyecek olan Steam'den ekleyebilir. Takas düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Merhaba, askerde olduğum için sadece akşam 9'dan sonra teslimat yapabilirim. Özelden ulasirsaniz veya Steam eklerseniz konuşabiliriz.

Linki bırakıyorum: Steam Community :: TrimasQue :: Item Inventory

Özenle seçtiğim float değerleri ve kaplamalardir. Tek tek hepsini kontrol edebilirsiniz. Tek seferde satmayı, hiç uğraşmadan tercih ediyorum. Acelesi yok.

Fiyat 1500 TL.

Envanter 2000 TL civarında.

Yorum yapmanıza gerek yok. Bir seyler söyleyecek olan Steam'den ekleyebilir. Takas düşünmüyorum.
Hocam teker teker satmayı tercih etmişsiniz ama P250 ve Tec 9'u kaça bırakırsınız?

Hocam takas düşünmüyorum demişsiniz ama sorayım. Awp, usp ve mp5 ile valorant hesabı takaslar mısınız? Hesabın içinde şunlar var;
Ejder Vandal (her şeyi full)
Anomali phantom ( bitiriş efekti hariç fuller),
İyon phantom (bitiriş efekti hariç full),
Yağmacı bıçak (full),
Geçen sezonun battlepass‘i alındı,
İçinde 1775vp daha var.
Toplam 669 TL yatırıldı. :)

Hocam takas düşünmüyorum demişsiniz ama sorayım. Awp, usp ve mp5 ile valorant hesabı takaslar mısınız? Hesabın içinde şunlar var;
Ejder Vandal (her şeyi full)
Anomali phantom ( bitiriş efekti hariç fuller),
İyon phantom (bitiriş efekti hariç full),
Yağmacı bıçak (full),
Geçen sezonun battlepass‘i alındı,
İçinde 1775vp daha var.
Toplam 669 TL yatırıldı. :)
Merhaba, sizi kırmak veya üzmek istemem. Lakin o oyunu hiç oynamadım. Oynamam diye de düşünüyorum. Hesaplar ne kadar eder, durum nedir bilmiyorum. Üzülerek reddediyorum.
Hocam teker teker satmayı tercih etmişsiniz ama P250 ve Tec 9'u kaça bırakırsınız?
Ump hariç %30 indirimle tek tek de alabilirsiniz.

Son düzenleme:
AWP | Hiper Canavar için kaç TL istiyorsunuz hocam?

Bıçak yoktu değil mi? Olsa 3000 verir alırdım tabi bıçak olsa siz de 3000 e filan satardınız heralde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı