CS:GO 2021 major ne işe yarar?

İzlemek zorunlu mu peki drop için?
@bados123 kesin kar ettirir mi yoksa şans mı?
SSS bölümünde bağlı twitch hesabı veya steam.tv üzerinden düşmesi için maçın toplam roundunun yarısından fazlasının izlenilmesi gerektiğini söylüyor. Ben 3-5 yıl biriktirmek için almayı düşünüyorum ama dönemlik aşırı bir kar ettirmez şansın yüksek değilse büyük ihtimal.

@bados123 Sabah bilet alma bölümünde okumuştum ama şöyle bir problem vardı yine 2019'daki bilgilendirme sayfasına yönlendiriyordu. Büyük ihtimal sayfa güncellenmemişti. Ama bu senede aynı olur diye düşünüyorum.

@Tearz eskiden oyun oynaması bedava değildi, şu an oynaması bedava. Belki Prime hesabı olanlara açarlar o özelliği, bilemem. 3 token içeren paket 155₺, aslında düşünüyorum. Ama bu sene standart bileti almak pek akıl kârı değil, çünkü görevleri çok zor, yapılan tahminin tutma olasılığı düşük.

@Tearz eskiden oyun oynaması bedava değildi, şu an oynaması bedava. Belki Prime hesabı olanlara açarlar o özelliği, bilemem. 3 token içeren paket 155₺, aslında düşünüyorum. Ama bu sene standart bileti almak pek akıl kârı değil, çünkü görevleri çok zor, yapılan tahminin tutma olasılığı düşük.
3 Hatıra paketini saklamak gibi bir düşüncem var. O yüzden ileriye dönük kar edeceğimi düşünüyorum. Bu yüzden direk onu almak mantıklı geliyor. Dolar malum. Fiyatlar katlana katlana artmış yine.

Geri
Yukarı