CS:GO 40 El Kazandım Hala Rütbem Gümüş 2

xenia

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Beyler cs:go 40 tane kazanmam var ama hala gümüş 2 rütbem bir 3 olmadı.
Arkadaşımın ki bir anda gümüş 3 oldu, gümüş 2 olmadan sizce ne zaman olur? :D

Ben 15 maç atmıştım. 10'unu kazanıp Gold Nova 2 başlamıştım. Şuan 21 galibiyetim var Gold Nova 3 oldum. Birazcık frag meselesi herhalde rütbe işi.

Ben gümüş başlamıştım fakat 42 win ile master guardian oldum.Win ve frag ile alakası yok.
Win ile alakası yok mu? Hiç maç kazanma o zaman kardeşim. Frag'la alakası olduğunu düşünüyorum. Çünkü yaptığın skora göre veriyor puanları ve rütbe atlıyorsun.

Bendeki şanslılıkmı şansızlıkmı bilmiyorum. 140 winim var ve kendimi bildim bileli nova 2 yim. 6 kez ardarda yenildim nova 2 yim. 4 kez ardarda yendim hala nova 2 yim. Bu işin winle alakası var ama çok değil sanırsam. Ayrıca 300 winde nova 3 olan arkadaşlarım var.

Frag ile alakası yok art arda kazanma önemli. Bana her zaman berbat takım geliyor zaten. Örneğin; son 3 maçımda 16 - 3 gibi fark yiyerek kaybettik. Frag ile olsa Nova 2 olurdum. :D Frag konusunda takımın en iyisi olmaya çalışıyorum her zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek başına ya da iki kişi girdiğin zaman genellikle takımın berbat oluyor :D Sana molotof atan mı ararsın yoksa arkandan bıçaklayan mı? Her türlü noob oluyor takımın da :D :D 2 maç üst üste kaybettim Nova 3'den Nova 2'ye düştüm ::(

Bende 39 galibiyet ama hala gümüş seçkin bir yükselemedim. Genellikle 3 kazanıp 1 kaybediyorum. 4 kazanıp 2 kaybediyorum 2-3 haftadır gümüş seçkindeyim takıldım kaldım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı