CS:GO 40 FPS yukarısına çıkmıyor

Kainny

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
gabenin öz oğlu
Arkadaşlar merhaba. Oyunu 1024X768 ayarlarda düşük oynuyorum. Bir de kardeşim var. Onun bilgisayarı bayağı kötü ve o 1366X768 ayarlarda 60 FPS oynuyor. Benim ki onun bilgisayarından daha güçlü fakat 40 FPS'in üstüne çıkamıyorum. Efekt ve dokuyu Full'a çeksem bile yine 40 düşürsem yine 40. sizce bilgisayarla alakalı mı? Yani benim bilgisayarım da kötü ancak bu kadar olmaz ya!

Arkadaşlar merhaba. Oyunu 1024X768 ayarlarda düşük oynuyorum. Bir de kardeşim var. Onun bilgisayarı bayağı kötü ve o 1366X768 ayarlarda 60 FPS oynuyor. Benim ki onun bilgisayarından daha güçlü fakat 40 FPS'in üstüne çıkamıyorum. Efekt ve dokuyu Full'a çeksem bile yine 40 düşürsem yine 40. sizce bilgisayarla alakalı mı? Yani benim bilgisayarım da kötü ancak bu kadar olmaz ya!

Detenced virus. )

Sistem paylaş.png

CSGO bilgisayar performansı ölçmek için tam olarak doğru oyun değil. Neredeyse tamamen işlemci FPS'i fark ettiriyor. Ekran kartının ön plana çıktığı oyunlarda denersen senin PC büyük ihtimal daha yüksek FPS vericektir.

CS:GO da konsolu açıp "fps_max 0" yazarsanız (tırnak işaretsiz) belki düzelir. Sabitlenmiş olabilir fps in.

Sadece 40 FPS. Bilgisayarım 8 GB RAM AMD Radeon HD 6350 i5 660 3.3 GHz.
60 FPS alan bilgisayar: 4 GB RAM AMD Radeon HD 4750 AMD Athlon 2X 4000+

Yeni konular

Geri
Yukarı