CS:GO 5 yıllık tecrübe jetonu gelmedi

kaane

Kilopat
Merhaba, Steam hesabım 2 hafta önce 5 yılını doldurdu. Steam hesabıma da CS:GO'yu hesabı açtığım gün almıştım, her şekilde 5 yıl doldu yani ama henüz 5 yıllık tecrübe jetonum gelmiş değil. Ne yapmam gerekiyor?

Sisteme düşmemiştir eğer bugün 5.yıl olduğuna eminseniz günü gününe yarın sabah gelir.
Bugün değil hocam konuya yazdığım gibi 2 hafta önce 5. yılını doldurdu. Sanırım doldurduktan sonra oyuna girmem gerekiyor demek isterim fakat 10 yıllık bir hesap almıştım, onda CS:GO'ya girdiğimde direkt vermişti 10 yıllık ve 5 yıllık tecrübe jetonlarını. Bunda neden böyle oldu anlamadım.

Eğer gelmezse haftalık sunucu güncelleme gecesi gelir. O da çarşamba ya da perşembeydi sanırsam. Kısacası yarın sabah ya da perşembe sabah gelir.
profiline bakabilir miyim?

Oyuna giriş yaptığınız zamandan başlıyor zaman hesabı, alır almaz oynadınız mı? Bazı arkadaşlar oyunu alıp bir kere bile girmediği için sadakat rozeti vb. tecrübe jetonları envanterlerine gelmemişti.

Oyuna giriş yaptığınız zamandan başlıyor zaman hesabı, alır almaz oynadınız mı? Bazı arkadaşlar oyunu alıp bir kere bile girmediği için sadakat rozeti vb. tecrübe jetonları envanterlerine gelmemişti.
İlk ne zaman oynadığımı hiç bilmiyorum. 17 Temmuz 2017'de bir Gamma Anahtarı satın almışım, yüksek ihtimalle Temmuz 2017 başında oynamışımdır ilk. Çok teşekkür ediyorum hocam büyük ihtimalle ya sunucu güncellemesi olunca ya da sizin dediğiniz gibi olacak.

Steam Destek kısmından Csgo sekmesine gelirsen oyunu ilk kez ne zaman kütüphaneye eklediğin gözükür.

Geri
Yukarı