CS:GO 55 ile 90 arası ping normal mi?

Diyarbakır'dan 55-60 ping alıyorsan öp başına koy dostum.
Duruma göre değişiyor. Bir ara 47 görmüştüm ki şoka girmiştim. Yalnız oyun için komuttan açılan ping değeri ile oyuncuların ismi yazılan ekranda görünen ping değeri aynı rakamda değiller. Aralarında sürekli 10 ping farkı var. Genel anlamda zaten stabil olarak 60 ile 80 arası. Bazen 50 kadar düşüyor bazende 90'ları görüyor. Ortalama 65 ile 75 arası :)

Sadece merak ettim değerler normal mi die. Servis sağlayıcım 55 vaad ediyordu ancak sanırım bu minumum değer.
Fazla değil mi yav? Diyarbakırdan 47 bile gördüm oyunda. Alt yapı türün ne?

200'e fırladığı oluyor. Bandırma'da yaşıyorum Türk Telekom kullanıyorum. :(
Kardeşim bu normal değil söyliyim. Diyarbakırdan stabil olarak 65 75 ortalama alıyorum. Tabi bunun gpon fiber alt yapı olmasının büyük etkiside var.

Alt yapı adsl kullanıyorsan muhtemelen bölgesel kapasite ve evdeki diğer aile bireylerinin interneti kullanması en bilinen nedenler.

konsola /ping yaz asıl değerini orda görürsün. 80 üzeriyse sıkıntılı.. (global kişi söylüyor bunu) :D
İşte konsolla panel aynı değerleri vermiyor. Panel 75 iken konsol 85 gösteriyor. Ping konusunda uzman bir arkadaşa sorduğumda Diyarbakır için 90 ping normal demişti. Ancak nedense gpon fiber için bana yüksek gibi geldi. Konsolda stabil 60 görebilsem takdir ederim bu değeri.

Bu arada sunucudan sunucuya ping değişmesi normalmidir? Mesela bazen konsolda 65 felanda görüyorum ancak ortalama 80 85 sürekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı