CS:GO 72 Hz Başlama Sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Alfirk

Kilopat
Merhaba. CS:GO' yu uzun süredir 1080p 60 Hz ile oynuyordum ama artık çözünürlüğü düşürdüm ve artık 75 Hz ile oynayabiliyorum. Ve aradaki fark inanılmaz hayret ettim gerçekten hedef almak çok çok kolaylaştı daha erken tepki vermek falan çok güzelmiş. Ama sorun şu ki;

İlk başta sorun yoktu monitörümün 1024×768 çözünürlüğünde 75 Hz veriyordu bende CS:GO' da bu çözünürlüğü yaptım ve başlatma komutuna 75 Hz kodunu girdim ve artık oyuna girerken monitörde seçtiğim çözünürlük ve artık 60 yerine 75 Hz yazdı ve çok güzel oldu fark çok belliydi.

Fakat artık oyuna girerken 75 Hz yerine 72 Hz yazıyor :) çözünürlüğü değiştirip tekrar 768p yapınca 75 Hz yazıyor ama oyundan çıkıp tekrar girince yine 72 Hz veriyor. :D
Yani bu nasıl bir sorun anlamadım çözümü var mı ne yapabilirim? Yani 72 Hz ile 75 Hz arasında büyük fark var değil mi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı