CS:GO 92 Maç kazandım ancak rütbem hala düşük

GÖKALP ÇEVİK

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
CS:Go'da bildiğiniz gibi rütbe sistemi var. Ben 92 maç kazandım ancak hala Silver4'üm. Daha hızlı nasıl rütbe atlarım ?

Bende buna cevap arıyorum :(

Dosya Ekleri

• IMG_1498.JPG
    IMG_1498.JPG
    409,5 KB · Görüntüleme: 262
İstiyorsan 1000 kazanman olsun Silver 1 ol. Eğer oyuna başladığında kötü frag'ler yaptıysan, kazanma/kaybetme oranını kötü başlattıysan normal bir şey bu.

Allah Allah sen aimbotz'da çalıştığın için mi 54 Win'le Nova 2'sin ?

Yanlış birşey mi söyledim? Arkadaşlara göre rank/win oranım biraz daha yüksek olduğu için kendi uyguladığım yöntemi söyledim. Anormal birşey mi Aimbotz'de çalışmak?

Düzenleme: 170 saatim var, şekli bozuk bir farem ve en düşük ayarlarda max 60 fps veren bilgisayarım var. Eski konularıma bakarsanız fare tavsiyesi aldım.

Yanlış birşey mi söyledim? Arkadaşlara göre rank/win oranım biraz daha yüksek olduğu için kendi uyguladığım yöntemi söyledim. Anormal birşey mi Aimbotz'de çalışmak?

Düzenleme: 170 saatim var, şekli bozuk bir farem ve en düşük ayarlarda max 60 fps veren bilgisayarım var. Eski konularıma bakarsanız fare tavsiyesi aldım.
Düzenleme: Oyuna başladığımda aimbotz felan çalışmadım ve 25 win sonucu felan Nova 4 oldum. Sen aimbotz çalışıp nasıl Nova 2 oluyorsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı