CS:GO aldığım oyun içi yasaklama 86 gündür VAC'e dönüştürülmüyor

AexZeM

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı 1: NVIDIA GeForce GTX 1650
Ekran Kartı 2: Intel(R) UHD Graphics
İşlemci: Intel® Core™ i5-10200H
Ram: 16GB (8+8)
Depolama: 750GB (250+500)
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben genelde CS:GO'a çok fazla girmem ama bari bir CS:GO gireyim dedim ve bir baktım oyun içi yasaklama almışım. Oyuna haftalardır girmedim, hesabım bir arkadaşımda falan da değil. Hesapta hiç hile kullanmadım, eskiden hep girerdim ama onda da sadece Ruslar ile kavga falan ediyorduk, hile falan açmadım. Ticket attım ama 86 gündür yanıt veren yok. 86 gündür banımın kaldırılmasını bekliyorum. VAC bana da dönüşmüyor. Steam adminleri hiç ilgilenmiyor gibi gözüküyor. Zoruma giden şey nedensiz yere banlanmam, bir de profilimdeki oyun içi yasaklanması 1 yazısı. Yoksa çok da zoruma gitmemişti, ama nedeni olmadan ban yemem aşırı sinirimi bozmuştu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl oluyor ki o hocam? Maksimum ben karşı takımda hile kullanana sövdüğümü hatırlıyorum

Kanka kullansam zaten ben buraya bunu yazmam bir de VAC'e dönüşürdü 90 günde bence ben burada ne VAC'e dönüşüyor ne de kaldırılıyor diyorum lütfen tam oku.

Kanka kullansam zaten ben buraya bunu yazmam bir de VAC'e dönüşürdü 90 günde bence ben burada ne VAC'e dönüşüyor ne de kaldırılıyor diyorum lütfen tam oku.
Kardeşim toksiklikten yemişsin işte perma ban. Valve Anti Cheat ile alakası yok. Çünkü hile yapmamışsın.

Kardeşim toksiklikten yemişsin işte perma ban. Valve Anti Cheat ile alakası yok. Çünkü hile yapmamışsın.
Pekala bu tür banlar açılıyormu? Çünkü benim bildiğim bu tür toxiclik banları açılır.

Yasaklama verilirken gereken tüm bilgiler veriliyor. Bu yasaklamanın tartışmaya kapalı olduğu ve Steam Destek tarafından kaldırılamayacağı açıkça yazmakta. Ayrıca ikinci bir oyunbozanlık yasaklaması kalıcıdır.

Yasaklama hatalı verilmişse kaldırılır. Kalkmıyorsa hatalı değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı