Çözüldü CS:GO alias kodları kaydetme var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ozcard

Picopat
Makaleler
2
CS:GO'ya her girdiğimde birkaç alias kodu yazıyorum. Bunu her girişimde yazmak yerine oyuna girince otomatik yazılma gibi bir seçenek var mı acaba? Tıpkı başlatma seçeneklerinden net_graph 1 yapınca otomatik açılması gibi.

Çözüm
İkinci bir yol olarak, önce CS:GO'nun konumunda, "cfg" klasörünün içinde "autoexec.cfg"dosyası oluşturup, Notepad++ ile açıp, onun içine kullanacağınız bütün alias kodlarını yazıp, ardından başlatma seçeneklerine "+exec autoexec.cfg" yazarsanız daha düzenli tutarsınız. Kolay gelsin, iyi forumlar dilerim.

mytekdemir

Hectopat
İkinci bir yol olarak, önce CS:GO'nun konumunda, "cfg" klasörünün içinde "autoexec.cfg"dosyası oluşturup, Notepad++ ile açıp, onun içine kullanacağınız bütün alias kodlarını yazıp, ardından başlatma seçeneklerine "+exec autoexec.cfg" yazarsanız daha düzenli tutarsınız. Kolay gelsin, iyi forumlar dilerim.

Çözüm
KS
ozcard

ozcard

Picopat
Makaleler
2
İkinci bir yol olarak, önce CS:GO'nun konumunda, "cfg" klasörünün içinde "autoexec. Cfg"dosyası oluşturup, Notepad++ ile açıp, onun içine kullanacağınız bütün alias kodlarını yazıp, ardından başlatma seçeneklerine "+exec autoexec. Cfg" yazarsanız daha düzenli tutarsınız. Kolay gelsin, iyi forumlar dilerim.

Bu şekilde yaptım zaten teşekkürler.

Yukarı