Çözüldü CS:GO Alt Tab yapınca geri atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Justice16

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO oynarken alt - Tab yaptıktan sonra oyunda şöyle bir sıkıntı oluşuyor:
Diyelimki Alt Tab yaptım ve masaüstüne döndüm. Evet burada her şey normal. Ancak ne zaman oyunun görev çubuğundaki simgesine tıklayıp, ya da yine Alt Tab ile oyuna girmeye çalıştığımda çok hızlı kendisi girmeye çalışıyor giremeyip masaüstüne atıyor ve bunu 4 5 kez tekrarladıktan sonra zar zor oyuna giriyor. Sebebi oyunu 4:3 oynamam mı?

Çözüm
4:3 ile alakası olduğunu düşünmüyorum. Oyunu tam ekran'dan çıkarıp diğer 2 modda dene istersen.
Tamam deneyip yazacağım.
4:3 ile alakası olduğunu düşünmüyorum. Oyunu tam ekran'dan çıkarıp diğer 2 modda dene istersen.
Evet oyunu tam ekran 1920x1080 yapınca 2 saniyede geçmeye başladı, sağ olun.
Sıkıntısı olan arkadaşlara yardımcı olayım: CS:GO'ya gireceğim zaman Intel grafikleri kontrol merkezi aracılığı ile bilgisayarımın çözünürlüğünü oyunda oynadığım 1024x768 ayarına ayarladım. Bu sayede sorunum çözüldü ve üstüne üstlük normal Alt+Tab'ım hızlandı. Oyundan çıktığımda ise yeniden 1920x1080'e alıyorum bilgisayarımı. Teşekkürler.

Tamam deneyip yazacağım.
Evet oyunu tam ekran 1920x1080 yapınca 2 saniyede geçmeye başladı, sağ olun.
Sıkıntısı olan arkadaşlara yardımcı olayım: CS:GO'ya gireceğim zaman Intel grafikleri kontrol merkezi aracılığı ile bilgisayarımın çözünürlüğünü oyunda oynadığım 1024x768 ayarına ayarladım. Bu sayede sorunum çözüldü ve üstüne üstlük normal Alt+Tab'ım hızlandı. Oyundan çıktığımda ise yeniden 1920x1080'e alıyorum bilgisayarımı. Teşekkürler.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı