CS:GO ani FPS düşüşü

Yagmo

Hectopat
CS:GO oynarken aniden var 40A çıkıyor ve FPS 20'ye düşüyor normalde FPS 120 felan Afterburner ile CPU kullanımı hep %70 üstü sorunum sadece 3gündür var ve bir şey fark ettim ping 90 üstüne çıktığında oluyor ama eskiden 100'de bile FPS düşmüyodu sadece pingden dolayı bir kasma oluyordu
i3 5005U 920M 4 GB RAM Win10

Son düzenleme:
CS:GO oynarken aniden var 40A çıkıyor ve FPS 20'ye düşüyor normalde FPS 120 falan Afterburner ile CPU kullanımı hep %70 üstü sorunum sadece 3gündür var ve bir şey fark ettim ping 90 üstüne çıktığında oluyor ama eskiden 100'de bile FPS düşmüyordu sadece pingden dolayı bir kasma oluyordu.
i3 5005U 920M 4 GB RAM Win10.

Bir kasma veya RAM'de frekans düşüklüğü meydana geliyor olmalı bilgisayar yavaşlıyor ve ağ alıcısı ping çıkartmak zorunda kalıyor e haliyle bilgisayar yavaşladıgında FPS'de düşüyor bu olay drop şeklinde devam ediyor anladıgım kadarıyla.(Disk vs. onlarla da alakalı olabilir)

Bir kasma veya RAM'de frekans düşüklüğü meydana geliyor olmalı bilgisayar yavaşlıyor ve ağ alıcısı ping çıkartmak zorunda kalıyor e haliyle bilgisayar yavaşladıgında FPS'de düşüyor bu olay drop şeklinde devam ediyor anladıgım kadarıyla.(Disk vs. onlarla da alakalı olabilir)
sabah disk dentelemesi yaptım ve kaspersky tam tarama oyundayken 4gb ram var zaten 3500 kullanılıyor sorunumu çözün lutfen :d

Yeni konular

Geri
Yukarı