CS:GO anlık oyuncu sayısında tekrardan rekor kırdı!

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
CS GO oyuncu sayısı yeni gelen CS 2 Beta Update'inden sonra tekrardan oyuncu sayısında rekor kırdı. 1 milyon 492 bin anlık oyuncu sayısıyla rekor tazelemiş oldu. Bu gidişle yaz ayındaki büyük CS 2 güncellemesinden sonra oyuncu sayısı 2 milyonları görebilir. CS GO bu rekoruyla Steam'de şu ana kadar en çok oynanan 2. oyun oldu. 1. oyun PUBG'nin 2018 yılındaki 3.2 milyon oyuncu sayısıydı. Belki de bilinmez CS 2'den sonra 3.2 milyon oyuncu sayısını kırabilir mi bunu zaman gösterecek. Ben o kadar oyuncu sayısına ulaşmasını beklemiyorum ancak 2 milyon anlık oyuncu sayısı rekorunu kırmasını bekleyenlerdenim. Sizler neler düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar anlıyorum fakat her CS konusunun altına Valorant'la kıyaslama yapmanız bence mantıksız. Çok basit ve kıymetsiz bir oyun bence, konuşmaya değmez. Hele CS ile karşılaştırılmaya değecek bir oyun değil bile. Zaten herkes neyin ne olduğunu biliyordur diye düşünüyorum. Yılların FPS oyununu Riot mu devirecek? Sallayın geçin bence 😊

Arkadaşlar anlıyorum fakat her CS konusunun altına Valorant'la kıyaslama yapmanız bence mantıksız. Çok basit ve kıymetsiz bir oyun bence, konuşmaya değmez. Hele CS ile karşılaştırılmaya değecek bir oyun değil bile. Zaten herkes neyin ne olduğunu biliyordur diye düşünüyorum. Yılların FPS oyununu özgün oyun yapmaktan aciz Rito mu devirecek? Sallayın geçin bence 😊
1. cümleye kadar katılıyor-dum. Counter-Strike FPS dünyasının klasiklerindendir ancak Valorant'ta kendi kitlesinde bir başarısı var, aşağılamanın anlamı yok.

Geçen gün Valorant oynayan bir arkadaşım CS2'deki smoke güncellemesine "çok kötü olmuş" dedi. Zevkler farklı olabiliyor.

1. cümleye kadar katılıyor-dum. Counter-Strike FPS dünyasının klasiklerindendir ancak Valorant'ta kendi kitlesinde bir başarısı var, aşağılamanın anlamı yok.

Geçen gün Valorant oynayan bir arkadaşım CS2'deki smoke güncellemesine "çok kötü olmuş" dedi. Zevkler farklı olabiliyor.
Tamam diyebilir, Valorant'ın başarılı olması kaliteli olduğu anlamına gelmiyor mâlesef. Kendi kitlesinde başarılı olabilir fakat kendi kitlesinin nasıl bir kitle olduğunu hatırlatmak isterim. Her ne kadar içinde efendi oyuncular olsa da her şeye söven bir kitle. Abidik gubudik, oyunun temeli CS'den kopyalanmış bir oyun. İki skill eklemişler piyasaya sürmüşler. Gerek bile yok bence karşılaştırmaya.

Geri
Yukarı