CS:GO anormal derecede kasıyor

İşletim sistemi
Windows 11

416274

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhabalar, CS:GO oynarken FPS neredeyse 80 rakamının altına düşmüyor. Neden olduğunu bilmediğim bir nedenden dolayı oyun 15-21 FPS arası oluyor, bu sorunu nasıl çözebilirim?

Merhabalar, CS:GO oynarken FPS neredeyse 80 rakamının altına düşmüyor. Neden olduğunu bilmediğim bir nedenden dolayı oyun 15-21 FPS arası oluyor, bu sorunu nasıl çözebilirim?
Oyuna girdiğinizde aydınlık ve karanlık yerlerde dengesizlik, fazlalılık gibi bir durum oluyor mu? Ben de öyle olduğundan fps baya bir düşmüştü. Oyundan çık gir yapınca da düzelmişti.

Hocam sorunu herkes yaşıyor maalesef. Güncelleme ile çözülecek. Bir sürü konu açıldı zaten bugün aynı sorundan.

Hocam sorunu herkes yaşıyor maalesef. Güncelleme ile çözülecek. Bir sürü konu açıldı zaten bugün aynı sorundan.
Bilgi için teşekkürler. 😁
Oyuna girdiğinizde aydınlık ve karanlık yerlerde dengesizlik, fazlalılık gibi bir durum oluyor mu? Ben de öyle olduğundan FPS bayağı bir düşmüştü. Oyundan çık gir yapınca da düzelmişti.

Genellikle 1-2 yoldaş maçı oynandıktan sonra dediğim olay gerçekleşiyor.

Source 2 motoru gitgide eskimeye başladı ve modernleştirilmeye devam ettikçe ortaya bir ton sorun çıkmaya devam edecek. Keşke Source 3 gelse be...

Source 2 motoru gitgide eskimeye başladı ve modernleştirilmeye devam ettikçe ortaya bir ton sorun çıkmaya devam edecek. Keşke Source 3 gelse be...

CS:GO Source motoru ile yapıldı hocam. Yeni olan Source 2.

Yeni konular

Geri
Yukarı