CS:GO arkadaşla dust2'de teke tek nasıl atılır?

tarikk78

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sorum başlıkta, böyle bir şey var diye biliyorum, bir keresinde dust2'de bir arkadaşımla vs atmıştık, ölen bota geçiyordu.(botsuz olması çok daha iyi olur)

Sorum başlıkta, böyle bir şey var diye biliyorum, bir keresinde dust2'de bir arkadaşımla vs atmıştık, ölen bota geçiyordu.(botsuz olması çok daha iyi olur)

Arkadaşınızla aynı lobiye girin, sonra dust 2 mapini seçin (botlarla pratik) sağ üstten bot yok seçeneğini seçin. Isınmayı kaldırmak için mp_warmup_end yazın.

Arkadaşınızla aynı lobiye girin, sonra dust 2 mapini seçin (botlarla pratik) sağ üstten bot yok seçeneğini seçin. Isınmayı kaldırmak için mp_warmup_end yazın.

Dust 2 mapini seçince basit eğlence ya da rekabetçi gibi şeyleri seçmem gerekmiyor mu?

Çok basit. Dust 2 gir ama botsuz olarak. Sonra arkadaşını steam üzerinden davet et.

Dust 2 mapini seçince basit eğlence ya da rekabetçi gibi şeyleri seçmem gerekmiyor mu?

Rekabetçi veya basit eğlence mi olduğunu sorar. Rekabetçi derseniz oyun rekabetçi klasmanı gibi 16 round sürecektir. Basit eğlencede ise daha az round oynayacaksınız, pek bir şey fark ettirmeyeceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı