CS:GO artık basit geliyor

CnrMoltiSanti

Decapat
Yer
Tekirdağ Çerkezköy
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7-3770 / GTX1650 4GB GDDR6 / 8+4 12GB 1600Mhz Kingston / H61M-DS2(Rev2.2)
Eskiden daha iyi oynadığım kartal eloda 35-40 adam vurduğum oyun, şu an sanki yüzüme bakmıyor gibi. Çok sade ve basit geliyor, maça giriyoruz kız arkadaşımla dümdüz koşuyor. Ne shift var ne taktik, adamlar ölüyor. Ona ben taktikli biraz kasarak oynuyorum ciddiye alarak. Adamlar bana kaldır, neyse anladınız siz. Yani neden böyle, bende mi sıkıntı var?

Eskiden daha iyi oynadığım kartal eloda 35-40 adam vurduğum oyun, şu an sanki yüzüme bakmıyor gibi. Çok sade ve basit geliyor, maça giriyoruz kız arkadaşımla dümdüz koşuyor. Ne Shift var ne taktik, adamlar ölüyor. Ona ben taktikli biraz kasarak oynuyorum ciddiye alarak. Adamlar bana kaldır, neyse anladınız siz. Yani neden böyle, bende mi sıkıntı var?

Aynısı bana da oldu FACEIT 8 levelim 3500 saatim var CS'de. Artık haftada 1 girip maç bitsede gitsek tarzında oynuyorum ne bir zevki kaldı ne bir eğlencesi.

Sen tryhard seviyorsun o yüzden kızla makarasına maç girince oyundan keyif alamazsın kızdan keyif almaya bak. :)
Rahat rahat oynamaya alışırsan daha sonra tryhard oynamak istediğinde odaklanma sorunu yaşarsın.

Ben de benzer bir durum yaşadım aylarca muhabbetine oynadım artık istesem de eskisi kadar odaklanamıyorum. Arada girip eskiden aldığım keyfi almaya çalışıyorum ama olmuyor. :)

FACEIT zaten oynuyordum 5 kişiydik takımdık hepimiz 7 levele kadar çıkmıştık 10'a doğru gidiyorduk, Sonra Valorant diye bir oyun çıktı ona geçtiler ben sistemimden dolayı 40-50 FPS oynattığı için geçmedim, Kendim FACEIT oynamaya başladım takım olmadığı için 4 levele kadar düştüm, En sonunda kız arkadaşım CS oynuyordu onunla birlikte oynuyoruz işte ara sıra aslında fazla takan birisi değilimdir lise son sınıfım daha çok derslere önem veriyorum ama bu konu kafama takıldığı için öyle sormak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı