CS:GO aşırı kısa özet

Pingim hariç hepsi yanlış çünkü aptal bir oyuncu değilim ama şöyle bir gerçek var ki bu silahları yapan adamlar bu oyunu görse kalp krizi geçirirler.
Ne bekliyordunuz? Koşarken merminin tam istediğiniz yere gitmesi? Molotofun sekmemesi? Nereye nişan alırsanız oraya giden süper istikrarlı mermiler?
İşte bu yüzden Valorant diyorum. Sonra ''Valorant'da gerçekçilik yok'' deyip ön yargılı yaklaşan insanlar var. Bir de üstteki yorumuma şaka gibi ''kızgın'' atmışsınız. :D
Kızgın atma sebebim boş ve gereksiz karşılaştırma yapmanız çünkü bu saydıklarından daha çoğu valorantta var.

Hala başlamayan varsa kısaca CS:GO:

Adeta geleceğin bir yansıması. Işınlanma teknolojisi, zamanda yolculuk yapan mermiler, lazer silahı, duvara çarpınca seken yere çarpınca kırılan akıllı molotoflar... Mermileri büküp namlunun doğrultulduğu yerin üstüne, yanına fırlatan silahlar... Eğer çok şanslı iseniz güdümlü mermileriniz bile olabilir.
Hocam ne oldu kim canınızı sıktı oyunda? :D

Ne bekliyordunuz? Koşarken merminin tam istediğiniz yere gitmesi? Molotofun sekmemesi? Nereye nişan alırsanız oraya giden süper istikrarlı mermiler?

Kızgın atma sebebim boş ve gereksiz karşılaştırma yapmanız çünkü bu saydıklarından daha çoğu valorantta var.
Bak gerçek ve doğru olan PUBG deki nişangahın konumu değişiyor namluya göre nişangah titriyor ama mermiler nişangahın olduğu yere gidiyor. Ha bir de silah tepmeleri cidden mantıklı mı sence?
Hocam ne oldu kim canınızı sıktı oyunda? :D
Terörist olarak oynarken 2a 2b 1 mid yapmaya çalışan keydrop Rus veletler.

Adeta geleceğin bir yansıması. Işınlanma teknolojisi, zamanda yolculuk yapan mermiler, lazer silahı, duvara çarpınca seken yere çarpınca kırılan akıllı molotoflar... Mermileri büküp namlunun doğrultulduğu yerin üstüne, yanına fırlatan silahlar... Eğer çok şanslı iseniz güdümlü mermileriniz bile olabilir.

CS:GO'yu bilmesem, sizin anlatış şeklinizde düşünsem, sanırım Cyberpunk grafikli bir FPS oyunu düşünürdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pingim hariç hepsi yanlış çünkü aptal bir oyuncu değilim ama şöyle bir gerçek var ki bu silahları yapan adamlar bu oyunu görse kalp krizi geçirirler.
Evet hocam sonuna kadar haklısınız. Öyle bir silah yapmışlar ki sağa sola gidiyor yürürken bile hs atabiliyorum. Bu yüzden bu oyunu (Valorant) bırakıp cs geçtim.

Evet mantıklı. Umarım PUBG silah tepmelerinin CS:GO'dan iyi olduğunu kastetmiyorsundur.
Kanka gerçek hayatta silahların CS gibi olduğunu mu düşüyorsun?
Evet hocam sonuna kadar haklısınız. Öyle bir silah yapmışlar ki sağa sola gidiyor yürürken bile hs atabiliyorum. Bu yüzden bu oyunu (Valorant) bırakıp cs geçtim.
Yani gerçek hayatta otomatik modda bir silah namlusu aşağı bakarken mermileri yukarı mı gidiyor?

s-987fd1d65791125f80d7c78e86b5212c26ec5a2c.jpg

Geri
Yukarı