CS:GO atar yapan çocuklar

Şahsen ben internet üzerinden hakareti şikayet etmem hatta dalga geçerim. Bana aşırı eğlenceli geliyor küçük çocuklarla uğraşmak. Onlar küfür ettikçe daha sinir ediyorum ve daha da çıldırıyorlar ve çıldırdıklarında zaten anne babaları gelip kızıyor. Numarayı da polis bulmaz savcılığa gitmen lazım.

Banada nasıl yaptığını öğretir misin? :D
O zaman ben her küfür edene tazminat davası açsam zenginim.

Zengin olma yolları part 1
Yaklaşık bir hafta önce rainbowda 2 çocukla karşılaştım. Karşılaşmaz olaydım cidden artık türk görmek istemiyorum sadece insanı geriyorlar adam daha kill alamamış boş boş küfür ediyor. 12 yaşında var yok cidden çok sinir bozucu oluyor.
Bende rocket leaguede 3 tane türk çocukla karşılaştım sonra takımca yendik onları neyse küçük bir espri yaptım hemen sövmeye başladılar biraz daha sinir edeyim 2. Eldede ezdim iyice delirdiler neyse allah böyle çocuklara karşı kendini yenik düşürmesin insanı fazla aşağılamaya çalışıyorlar

Son düzenleme:
Banada nasıl yaptığını öğretir misin? :D

Zengin olma yolları part 1

Bende rocket leaguede 3 tane türk çocukla karşılaştım sonra takımca yendik onları neyse küçük bir espri yaptım hemen sövmeye başladılar biraz daha sinir edeyim 2. Eldede ezdim iyice delirdiler neyse allah böyle çocuklara karşı kendini yenik düşürmesin insanı fazla aşağılamaya çalışıyorlar
İşin garibi sayemde yenmemize rağmen hala aşağılamaya çalışıyorlar. 3 maç sonra karşı takıma denk geldiler adamlara ne yaptılarsa ikisinide öldürdüler zaten.

Rekabetçide bana hile diyen 10 yaşındaki çocuklar oyunda çok ağır küfürler ve tehtidler etti. Beni ekran görüntüleri vb var. Ailesine şikayet etmek istiyorum. Çocuğu uyarmaları için numarayı bulmanın bir yolu var mı? Yoksa diğer seçeneğim suç duyurusunda bulunmak.

Hocam bırakın bunun sonu gelmez o sana küfür ediyorsa sende ona bileğinle küfür edersin veletleri sonu gelmez 🙂

Rekabetçide bana hile diyen 10 yaşındaki çocuklar oyunda çok ağır küfürler ve tehtidler etti. Beni ekran görüntüleri vb var. Ailesine şikayet etmek istiyorum. Çocuğu uyarmaları için numarayı bulmanın bir yolu var mı? Yoksa diğer seçeneğim suç duyurusunda bulunmak.

Nickname i ne kardeşimden şüphelenmedim değil 😃
nickname i nedir? kardeşimden şüphelenmedim değil 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı