CS:GO Ban Sistemi Nasıl İşler?

sapocelo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yarım saat önce arkadaşlarla rekabetçi atıyorduk. Karşımıza 3 tane hileci şahıs geldi. Bizde bunları raporladık ve videolarını aldık. Şimdi bu şahıslar ban yiyecekler orası kesinde, bu arkadaşlar ban yedikten sonra bize elo puanımız geri verilecek mi?

Raporladığınız oyuncular eğer banlanırsa o maçtaki oynamış bütün oyunculara cs:go ana ekranında oyununuzda ki hileciler yasaklanmıştır, elo puanınız tekrar düzeltilmiştir bildirimi gelir.

Dosya Ekleri

• 2c8e30777b21f586c154eb1b1f99b933.png
    2c8e30777b21f586c154eb1b1f99b933.png
    188 KB · Görüntüleme: 300
Bildirimde elo puanıyla alakalı bir şey demiyor. CS:GO'nun rank sistemi açık değil bazı bilgiler bilinmiyor. Ama büyük ihtimalle veriliyordur.

Bildirimde elo puanıyla alakalı bir şey demiyor. CS:GO'nun rank sistemi açık değil bazı bilgiler bilinmiyor. Ama büyük ihtimalle veriliyordur.
Ekte attığım resim sanırım eski bir screenshot, elo puanı ile ilgili bilgi veriliyor.

Dosya Ekleri

• 730_screenshots_2015-11-06_00002.jpg
    730_screenshots_2015-11-06_00002.jpg
    293,4 KB · Görüntüleme: 610
Ekte attığım resim sanırım eski bir screenshot, elo puanı ile ilgili bilgi veriliyor.

Hocam yanlışınız var.

Raporladığınız kişi banlandı mı, banlanmadı mı bunun haberini alamazsınız.

Sizin fotoğraf attığınız ekran görüntüsünde; takımınızda olan bir oyuncunun hile yaptığı, bu hile sebebi ile ban yediği, sizinde o kişi ile oynamanızdan dolayı rekabetçi maç silme ve seviye düşürme ile cezalandırıldığınızı yazıyor.

Bu ceza, o kişi ile ne kadar maç yaptığınıza göre değişir.

Saygılar.

Hayır dostum gereksiz, yanlış bilgi paylaşma. Raporladığın kişi ister takımında işter karşı takımda olsun gene de bildirim alırsın. Tekrar da ediyorum, sadece XP'leriniz geri verilir, rütbe düştüyseniz geri verilmez.

Arkadaşlar konu uzamasın diye yazayım, çok araştırdım. Kaybettiğimiz puanlar geri verilmiyor ama hile kullanan birinin takım arkadaşları hilenin kullanıldığı maçtan ya da maçlardan aldığı puanlar siliniyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı