CS:GO Basit Eğlence Overwatch’a Dahil Mi?

MerhabalarEfenim

Femtopat
Katılım
27 Ağustos 2020
Mesajlar
5
Öncelikle merhabalar. Overwatch sadece rekabetçi ve yoldaş maçlarını mı içerir yoksa basit eğlence, rehine kurtarma, ölüm maçı gibi oyunlarda oynanan maçlar da Overwatch'a düşer mi?
 

asimcanergul

Hectopat
Katılım
20 Temmuz 2017
Mesajlar
477
Makaleler
1
Çözümler
1
Yer
Antalya
Overwatch'u oyuncular incelediği için, sadece rekabetçi ve yoldaş maçları Overwatch'ta gösterilir. Diğer oyun modlarında hile yapıldığında, raporlar yine Valve'ın sistemine düşer, uzmanlar tarafından izlenir ve cezalık bir durum var ise ceza verilir.
 

eXxx

Picopat
Katılım
18 Temmuz 2020
Mesajlar
232
Çözümler
2
Yer
ZindanAltı
Bu soruyu neden sorduğunuzu bilmiyorum ama Owerwatch sadece yoldaş ve rekabetçi için geçerli bir korumadır. Diğer ölüm maçı vb. gibi seçeneklerde hile açılırsa rage durumda işte o zaman vacnet dahil oluyor.
 

DracheN

Kilopat
Katılım
10 Kasım 2014
Mesajlar
3.936
Çözümler
11
Yer
Jüpiter
Benim arkadaş hilecilerden sıkıldım bende açtım 5 dakika ölüm maçında sonra ow ban yedim diye video attı bana, içimden iyi olmuş dedim. Yani her türlü bakıyorlar sanırım.
 
KS
KS
M

MerhabalarEfenim

Femtopat
Katılım
27 Ağustos 2020
Mesajlar
5
Öncelikle tekrardan selamlar. Size sordugum bu soruyu steam'da ticket olarak açtım ve aynısını sordum. Bana gelan cevağta ise Overwatch'ın sadece ranked modda oldugudur. Forumunuz için teşekkürler ! İyi günler !
 

Yeni konular

Yukarı