CS:GO başka hesaba geçince FPS düşüyor

Mimar20

Hectopat
Arkadaşımın hesabından girince 30 FPS'e kadar düşüyor grafik ayarlarını oldukça düşürmeme rağmen FPS yerlerde geziyor. Kendi hesabımdan girince ise 150'nin altına inmiyor FPS. Sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesap değiştirince hem başlatma komutları hem de oyun içi ayarları değişiyor. Kullanıcıya ait ayarları hatırlıyor. Aynı FPS'yi elde etmek için kendi hesabınızdaki ayarları ve başlatma komutlarını bir dosyaya kaydedin veya ekran görüntüsü falan alın. Sonra diğer hesaba birebir uygularsanız.

Başlatma kodları?

Hiçbir şey yok başlatma kodunda boş orası, benim hesabımda da aynı boş duruyor direkt başlatıyordum ama niyeyse arkadaşımın hesabında düşük FPS alıyorum.
Hesap değiştirince hem başlatma komutları hem de oyun içi ayarları değişiyor. Kullanıcıya ait ayarları hatırlıyor. Aynı FPS'yi elde etmek için kendi hesabınızdaki ayarları ve başlatma komutlarını bir dosyaya kaydedin veya ekran görüntüsü falan alın. Sonra diğer hesaba birebir uygularsanız.

Reis exec dosyasıyla kendi ayarlarımı aktarıyorum ama cok bir ayarım yoktu zaten fakat anlamıyorum fazla fark ediyor FPS açısından.

Reis aynısı bana da oldu kendi hesabımda 60 40 FPS alıyorum arkadaşımın hesabında 150 200 yok mu bunun çözümü.
Sorunu şu kodları başlatma seçeneğine yazarak düzeltebilirsin.
-freq 144 -refresh 144 -novid -nod3d9ex -threads 4 -high -nojoy +fps_max 300 -nosplash -novid -+cl_updaterate 128 +cl_cmdrate 128 +cl_interp 0 +cl_interp_ratio 1 +rate 128000 -high

Geri
Yukarı