CS:GO başka hesapla oynarken daha performanslı

İşletim sistemi
Windows 10

rev0

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bugün denedim, gözlerimle gördüm. Yeni açtığım free hesapta hiç takılma, donma, yırtılma gibi bir sorun yok ama kendi orijinal hesabıma geçince oyunda takılmalar, laglanmalar başlıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? PC'ye verdiğim para boşa gitmiş gibi hissediyorum.

konu sahibi sistem.PNG

Artı -3 Eksi
Eğer diğer hesapta takılmadan oynayabiliyorsa sistem özelliklerini bilmeye ihtiyacımız var mı? Her konunun altına atıyorsunuz. Yardımcı olmaya çalışmak çok daha faydalı olur.
Eğer diğer hesapta default ayarlar uygulanıyorsa dikey eşiteme açık olduğundan yırtılma olmuyor olabilir. Aynı ayarları kullanıp kullanmadığınızdan emin olun.

Eğer diğer hesapta takılmadan oynayabiliyorsa sistem özelliklerini bilmeye ihtiyacımız var mı? Her konunun altına atıyorsunuz. Yardımcı olmaya çalışmak çok daha faydalı olur.
Tabii ki var. Kronik sorunlu parçalar vs. olabilir. Ayrıca ben sizi hiç görmedim siz beni nereden gördünüz? O değil bu resmi en son 2 hafta önce falan atmıştım gönderilen içerikten bulabilirsiniz. Lütfen bilip bilmeden konuşmayın.

Artı -1 Eksi
Tabii ki var. Kronik sorunlu parçalar vs. olabilir. Ayrıca ben sizi hiç görmedim siz beni nereden gördünüz? O değil bu resmi en son 2 hafta önce falan atmıştım gönderilen içerikten bulabilirsiniz. Lütfen bilip bilmeden konuşmayın.
Hayır ben her sefer derken sizi kastetmedim, diğer atanlara dedim. Dediğim gibi aynı sistem zaten. Eğer ters giden bir şeyler varsa ayarların aynı olmadığından dolayıdır. Sonuçta her seferinde oyun sorun yapmıyor, değil mi?

PC özelliklerim Zotac RTX 2060 işlemcim Ryzen 5 3600X kendime sıfırdan bir Config dosyayı yaptım tüm ayarları silip,iki hesapta da aynı Config'i kullanıyorum ama birinde takılıyor birinde takılmıyor ve ayrıca şunu da belirteyim sabah 9-10 gibi oyuna girdiğimde takılma yok ondan sonra takılmaya başlıyor acaba ekran kartımdan mining yapılıyor olabilir mi?
Yeni açtığın hesapta ayarlar default. Kendi hesabında illaki birkaç ayar değiştirmişsindir.
Orjinal hesapta da tüm ayarları sıfırladım denedim hala takılıyor yani iki hesapta kullandığım ayarlar aynı

Konunun sistemimle alakası olduğunu düşünmediğim için yazma ihtiyacı duymadım. Sanırsın bir hesapta farklı diğer hesapta farklı sistem kullanıyorum.
Malwarebytes uygulamasından yaptığım scan sonuçları.
Quarantine seçeneğine basarak sildim.
Bunlar da hat değerlerim

Dosya Ekleri

• scan sonuçları.txt
    28,3 KB · Görüntüleme: 15
  • er.PNG
    er.PNG
    20,5 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Geri
Yukarı