CS:GO başlatma seçenekleri "treads" komutu

Elsun

Decapat
Merhabalar, ben unlostun FPS arttırma videosunu izledim orada Steam başlatma seçeneklerinde verdiği kodlardan birisi -tread'dı çekirdeğiniz ne kadarsa onu girin tarzında bir şey söyledi benim 8 çekirdeğim var ama FPS problemim yok FPS'im gayet iyi oraya 4 girdim bir sorun olur mu ne kadar girersem o kadar mı kullanır?

"thread" kodu olmasın? FPS sorununuz yok ise başlatma seçenekleri ile pek uğraşmanızı tavsiye etmem.

Merhabalar, ben unlostun FPS arttırma videosunu izledim orada Steam başlatma seçeneklerinde verdiği kodlardan birisi -tread'dı çekirdeğiniz ne kadarsa onu girin tarzında bir şey söyledi benim 8 çekirdeğim var ama FPS problemim yok FPS'im gayet iyi oraya 4 girdim bir sorun olur mu ne kadar girersem o kadar mı kullanır?
Dostum, o ayarları bende denedim. Asla yapma. Oyunu çökertti resmen. Tabi sen bilirsin. Ayrıca o komut " -thread" .

İşlemci sanal çekirdeklerin yazıldığı kod değil mi? Sanal çekirdek: thread. CS:GO'dan pek anlamam ama donanım bilgim thread olduğu kanısında.

-threads değilmi o
25 madde var 11. maddesinde aşağıda eklediğim komut yer alıyor ve aynen şu şekilde geçiyor
-threads
bu sitede "-threads" olarak geçiyor ve ben bu şekilde kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• -threads.jpg
    -threads.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 90

Yeni konular

Geri
Yukarı