CS:GO başlatma seçeneklerine ne yazılmalı?

demir.eler

Decapat
Selamlar. CS:GO'yu silmiştim tekrar yükledim. Elde edebileceğim maksimum FPS'yi almak için başlatma ayarlarına "startup settings" kısmına ne yazmalıyım? Şimdiden teşekkür ederim.

-novid -tickrate 128 +mat_disable_fancy_blending 1 +mat_specular 0 -High -threads 4 -freq 60 -nojoy +mat_queue_mode 2 -Refresh 60 +Rate 786432 -D3D9ex +cl_forcepreload 1 -noaafonts /ICODE]. Hocam threads seçeneğini işlemcinizde kaç tane mantıksal işlemci varsa o kadar yapın. Freq ve Refresh seçeneği monitörünüzün Hz değerine göre. Onun dışında bu kadar, umarım işinize yarar.

Büyük küçük fark etmiyor diye biliyorum, hep böyle yazılıydı irdelemedim. Öncelik veriyor. Aynı işlemi görev yöneticisinden öncelik ata yüksek demekle aynı şey.

-novid -tickrate 128 +mat_disable_fancy_blending 1 +mat_specular 0 -High -threads 4 -freq 60 -nojoy +mat_queue_mode 2 -Refresh 60 +Rate 786432 -D3D9ex +cl_forcepreload 1 -noaafonts /ICODE]. Hocam threads seçeneğini işlemcinizde kaç tane mantıksal işlemci varsa o kadar yapın. Freq ve Refresh seçeneği monitörünüzün Hz değerine göre. Onun dışında bu kadar, umarım işinize yarar.

Bu freq olayı işe yarıyor mu? Ben direkt FPS Max 65 falan yapıyorum ne çok üste çıkıyor ne düşüyor.

bunlar dışında -lv -high -noforcemparms -nosplash -noforcemaccel -noforcemspd -nojoy -novid -dxlevel 90 -force-d3d9 -d3d9
+ olarak hellianın fps cfsini oyun baslarken otomatik baslatabilirsiniz (+exec hellianfps)

Yeni konular

Geri
Yukarı