CS:GO Belali Grubu

15 yaşından küçük insanlar yok. Kimse de toxic değil. Bu arada Ömer abi'nin ana işi yayıncılık da değil. 3 yılda kendi emekleriyle büyüdü. Sana batan şey ne? İnsanların trol takılması, eğlenmesi, FPL'de ülkemizi temsil etmesi sana batıyor mu?
15 yaşından küçüktür yaş ortalaması rahatlıkla. Çoğunun yaşından dolayı tahmin ediyorum çoğunluğu toxic.

Acun Ilıcalı gibi komplo teorili büyüme beklemiyorum. Tek dediğim şey Tecone, Enerjia, Lurz gibi kişilerin 4 sene stabil performans göstermelerine rağmen imor'un çeyreği ünleri olmadı. Hele kendisini savunup tagını alacak kitleleri hiç olmadı. Bu ün minecraft oyuncusu Dream'a benziyor. Bu video da size gitsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rekabetçimde satarsa, topluluk sunucumda sesli troll ve bilerek hatalar yaparsa tabikide sinirlendirir. Her gördüğüm kişinin de böyle olması tabikide sinirlendirir.

FPL'de ülkemizi temsil etsin. Helal olsun. Kitlesine sinirimiz var.

15 yaşından küçüktür yaş ortalaması rahatlıkla. Çoğunun yaşından dolayı tahmin ediyorum çoğunluğu toxic.

Acun Ilıcalı gibi komplo teorili büyüme beklemiyorum. Tek dediğim şey Tecone, Enerjia, Lurz gibi kişilerin 4 sene stabil performans göstermelerine rağmen Imor'un çeyreği ünleri olmadı. Hele kendisini savunup tagını alacak kitleleri hiç olmadı. Bu ün Minecraft oyuncusu Dream'a benziyor. Bu video da size gitsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Rekabetçimde satarsa, topluluk sunucumda sesli troll ve bilerek hatalar yaparsa tabii ki de sinirlendirir. Her gördüğüm kişinin de böyle olması tabii ki de sinirlendirir.

Konuya karşı objektif değil @mr.esat adlı arkadaş. Adeta siyasi parti destekler gibi destekliyor. Aşık olmuş sanki.
Spider-Man görünce kafasına sıkıp atılın.
Lobide belali burada mı deyip anlamadım yanıtı alınırsa rahatlıkla girebilirsiniz oyuna. 😬

Acun Ilıcalı gibi komplo teorili büyüme beklemiyorum. Tek dediğim şey Tecone, Enerjia, Lurz gibi kişilerin 4 sene stabil performans göstermelerine rağmen imor'un çeyreği ünleri olmadı. Hele kendisini savunup tagını alacak kitleleri hiç olmadı. Bu ün minecraft oyuncusu Dream'a benziyor. Bu video da size gitsin:

Rekabetçimde satarsa, topluluk sunucumda sesli troll ve bilerek hatalar yaparsa tabikide sinirlendirir. Her gördüğüm kişinin de böyle olması tabikide sinirlendirir.

Valorant geçmeseleri onları da bu kadar severdik.

Yorumları okuyun isterseniz, ne kadar trol takılan, arkadaş canlısı insanlarız. Sırf sabahtan akşama kadar Dust 2 giren birkaç belali yüzünden bizi küçük düşüremezsiniz.
Siz istisnasınız. 10 kişide belali tag i varsa 9 u troll.

Bu oluşum beni, arkadaşlarımı ve birçok oyuncuyu sürekli rahatsız ediyor. Aşırı trol yapıyorlar. Rep kasıyorlar grup üzerinden.
Bir Steam arkadaşım davet etti oyuna girdik onlar 4 kişiydi. Belali yazıyordu bu 4 kişide. Belali ne alaka deyince arkadaşım sorumlu olduğunu söyledi grupta. Sahibi ile yakınmış. Rep ile hile değilmiş gibi gösteriyorlar kendilerini herhalde. Rütbeleri yüksekti ama 10 vuramadılar oyun boyunca. Hile kullanıyorlar gibime geldi. Bu grubun ne olduğunu bilen var mı? Tek beni rahatsız etmiyor herhalde bu gruplar.
İmor adli cs go prof. Oyuncusunun edki nicki yada lakabi kendisi cs go da bireysel yetenegi zirvede kendisi avrupa capinda ilk 10 oyuncudan biridir ( soloq oyuncukuguyla ) bu grupta ( belali grubu) onun fanlari tarafindan kullaniliyor tag olarak nick olarak fanboylardir oyuncuyu veya oyun tarzini seviyorlardir. Olaya bu aciyla bakarsaniz cokta sey etcek bisey yokmus diyebilirsiniz

İmor adli cs go prof. Oyuncusunun edki nicki yada lakabi kendisi cs go da bireysel yetenegi zirvede kendisi avrupa capinda ilk 10 oyuncudan biridir ( soloq oyuncukuguyla ) bu grupta ( belali grubu) onun fanlari tarafindan kullaniliyor tag olarak nick olarak fanboylardir oyuncuyu veya oyun tarzini seviyorlardir. Olaya bu aciyla bakarsaniz cokta sey etcek bisey yokmus diyebilirsiniz
Evet 5. kez aynı şeyi okuyunca anladım sağol. (benzer mesaj girilince)

Adama bir şey dememişim okudum mesajlarımı bu gruptan rahatsız olduğumu dile getirmişim. Artık öğrendim bu kadar. Single takılim en iyisi ben. Çok da şey edecek var. Kanser oldum.

Hoooop, orada dur bakalım.
Avrupa dediğiniz kıta çok büyük bir kıta. CIS oyuncuları dahil Avrupa sayılabilir. Danimarkasından tut İsveç'ine, Fransızından tut Boşnağına kadar hepsi Avrupalı. Top 10 sanki imkansız bir söylem.

Hoooop, orada dur bakalım.
Avrupa dediğiniz kıta çok büyük bir kıta. Cıs oyuncuları dahil Avrupa sayılabilir. Danimarkasından tut İsveç'ine, fransızından tut boşnağına kadar hepsi Avrupa'lı. Top 10 sanki imkansız bir söylem.

Değil. Oyununu izledin mi? İstatistiksel olarak top10 değil ama oynayışı top10'a girer.

Hocam 26 bin kişi var. İçinde Konyalı da var, İstanbullu da var, İzmirli de var, Ankaralı da var. Nereden vardınız bu çıkarıma? Benim karşıma gelen Belali'ler hep cana yakın insanlar oluyor. Belki de nickimiz aynı olduğu içindir. Bilmiyorum, size belliki troll kısım geliyor.
Steam nickinde belali- bulunan arkadaşım var, "Hilesiz 10 TL'ye rank kasıyorum." diyor. VAC banı var.
Not : Ben CS:GO oynamadığım için pek bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı