CS:GO bıçağı nasıl nakde çevrilir?

CarTeL09

Decapat
1hafta önce sandıktan stiletto bıçak | solgun - fabrikadan yeni çıkmış (0.034) çıkardım. Steam pazar fiyatı 6-7bin TL arası değişiyor suanlık.

Nakite çevirmek istiyorum ortalama nakite çevirirken elime kaç para geçer ve en iyi şekilde nasıl nakite çevirebilirim?
TR sitelerinde satmam zor gibi geliyor önerebiliceğiniz bir güvenilir yabancı site var mıdır?

1hafta önce sandıktan stiletto bıçak | solgun - fabrikadan yeni çıkmış (0.034) çıkardım. Steam pazar fiyatı 6-7bin TL arası değişiyor suanlık.

Nakite çevirmek istiyorum ortalama nakite çevirirken elime kaç para geçer ve en iyi şekilde nasıl nakite çevirebilirim?
TR sitelerinde satmam zor gibi geliyor önerebiliceğiniz bir güvenilir yabancı site var mıdır?

ByNoGame üzerinden satabilirsiniz ama komisyon aldığından elinize kaç TL geçer bilemem.

Gamesatış'tan mağazanızı onaylatıp %3 komisyon ile satışa sunabilirsiniz. Daha hızlı satmak isterseniz Bynogame'den %10 komisyon ile satabilirsiniz. Gerçekten şanslıymışsınız hayırlı olsun.
Nakite çevirince 4000-4500 arası gelebilir sattığınız fiyata göre.

1000Tl gibi bir fiyat yok olur bence.(~%15)

ByNoGame üzerinden satabilirsiniz.

ByNoGame de direk siteye satışlar da çok fazla kesinti yapıyor ilan açarak satmayı düşünüyorum alacak adam çıkması zor gibi bir süre ilan açıp bekleyeceğim bakalım.

1000TL gibi bir fiyat yok olur bence.(~%15)

Steam pazarında satarken bile 800TL civarı kesiyor galiba nakit paraya çevirirken bi 1.5-2bin TL'yi gözden çıkarmak gerek gibi.
GameSatış'tan mağazanızı onaylatıp %3 komisyon ile satışa sunabilirsiniz. Daha hızlı satmak isterseniz ByNoGame'den %10 komisyon ile satabilirsiniz. Gerçekten şanslıymışsınız hayırlı olsun.
Nakite çevirince 4000-4500 arası gelebilir sattığınız fiyata göre.

GameSatış'ı deneyeceğim. Hayatımın en mutlu ve şanslı günüydü o gün. Teşekkür ederim.

Skinport, Buff gibi sitelerde satabilirsin.
Skinport'ta satış Türkiye'ye kapalı. Buff'tan da Çinli olmadığınız sürece para çekilmiyor diye biliyorum.

Bu arada profil linkinizi atar mısınız? % kaç fade diye bir bakalım.

Geri
Yukarı