CS:GO bıçağı nasıl nakde çevrilir?

Yok be hocam bu şekilde alışverişlere asla güvenemiyorum 1 engele bakar her şey isterse kimlik atsın yapabiliceğimiz bir şey olmuyor. Site üzerinden falan alsa neyse.
Siz bilirsiniz, ben sadece tavsiye verdim ne yapacağınız size kalmış. BUFF üzerinden satabilirsin.

Bu fiyata satman imkansız. Ayrıca mağazanı onaylatmamışsın %3 komisyondan faydalanmak için. Ve mağazanı onaylatmassan paranı çekemezsin.

Kanka oraya makarasına koydum GameSatış'dan satılma ihtimalini düşünmüyorum bile. Shadowpay ve bynoya koydum Shadow'da 350 dolar ByNoGame'de 5000 TL'ye koydum Türk sitelerinde satılmaz bu bıçak fikrimce. Ayrıca siteler çok komisyon alıyor o yüzden bu fiyatlara koyuyorum 4bine koysam bana gelecek 3-3.5bin mecbur bırakıyorlar 5K üstüne koymaya.

Kanka oraya makarasına koydum GameSatış'dan satılma ihtimalini düşünmüyorum bile. Shadowpay ve bynoya koydum Shadow'da 350 dolar ByNoGame'de 5000 TL'ye koydum Türk sitelerinde satılmaz bu bıçak fikrimce. Ayrıca siteler çok komisyon alıyor o yüzden bu fiyatlara koyuyorum 4bine koysam bana gelecek 3-3.5bin mecbur bırakıyorlar 5K üstüne koymaya.
5000 TL'ye satacağını mı düşünüyorsun? Gamesatış'ta 50'den fazla skin sattım. Neyse sen bilirsin daha çok uğraşırsın o zaman. :D

Her şey göründüğü gibi değil hocam.
Nasıl görünüyor ki acaba? :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı