CS:GO Bıçaklarının Replikası Nerede Satılır?

Rembo

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar. Baya uzun süredir oyunda M9 Bayonet Fade almayı düşünüyordum sonunda aldım. Ancak bu seferde gerçek hayatta istiyorum. Bu bıçağı nereden temin edebilirim ? (M9 Bayonet Fade)

Aynı Medal of Honor'daki gibi herhalde. Oyundaki bıçakların gerçeklerini yapı satmaya çalışmışlardı, kazanılan parayla da savaşta bir yakınını kaybeden ailelere yardım edeceklerdi. Nasıl bir mantıktır bu ? Sen neden istiyorsun bilmiyorum ama bıçak sonuçta, mutfak dışında tehlike hariç başka hiçbir anlamı yok.

Aynı Medal of Honor'daki gibi herhalde. Oyundaki bıçakların gerçeklerini yapı satmaya çalışmışlardı, kazanılan parayla da savaşta bir yakınını kaybeden ailelere yardım edeceklerdi. Nasıl bir mantıktır bu ? Sen neden istiyorsun bilmiyorum ama bıçak sonuçta, mutfak dışında tehlike hariç başka hiçbir anlamı yok.
Başlıkta belirttim replika yani kesici istemiyorum sadece süs amaçlı.

Aynı hastalık bende de var kardeşim bir benzerini bulabildim ama boyalı değil tabi. Bu sitede birçok çeşit var bende KARAMBİT almayı düşünüyorum.
KOMANDO BIÇAĞI 30 CM - Çakı Bıçak Dünyası
Amazonda'da bu var.
http://www.amazon.com/Smith-Wesson-...id=1446738215&sr=8-3&keywords=m9+bayonet+fade
Bunları bende buldum ancak boyalı olmadığından vazgeçtim. Eğer Fade i bulamassam sanırım bunu alacağım M9 Bayonet Sapphire Doppler IRL REAL Knife from Counter Strike:Global Offensive

Merhabalar arkadaşlar. Baya uzun süredir oyunda M9 Bayonet Fade almayı düşünüyordum sonunda aldım. Ancak bu seferde gerçek hayatta istiyorum. Bu bıçağı nereden temin edebilirim ? (M9 Bayonet Fade)
Konu baya bir eski ancak buyur kardeşim

Fade

Yeni konular

Geri
Yukarı