CS:GO black bar kaldırma sorunu

osmansafacr

Decapat
Laptop kullanıyorum. İşlemcim İntel HD Grafik Denetim Panelini desteklemiyor. NVIDIA Denetim Masasında da Ekran diye bir bölüm yok. Sadece 3D Ayarları diye bir bölüm var. Ekstra bir program kullanmadan nasıl halledebilirim? CPU ve GPU yazılımlarını güncelledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Streched kullanan oyuncuların bazıları da black bar tavsiye ediyor. Bence black bar kullanmaya devam et derim. Ancak sana kalmış. Dersen o oyuncular niye kullanmıyor; ayar istikrarı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
NVIDIA Denetim Masasında Display diye bir bölüm yok
Streched kullanan oyuncuların bazıları da black bar tavsiye ediyor. Bence black bar kullanmaya devam et derim. Ancak sana kalmış. Dersen o oyuncular niye kullanmıyor; ayar istikrarı.
Tavsiye için sağ ol ama 3 yıldır falan oynuyorum bu oyunu, denedim olmuyor yani.

Yalnız o sanırım GT olmalıydı ama neyse, işlemcinin Intel olduğunu varsayarak masaüstüne sağ tıkla, Grafik özellikleri diye bir şey var ona tıklayıp Tam Ekrana Ölçeklendir seçeneğine tıklayıp Uygulama Ayarlarını Geçersiz Kıl seçeneğini işaretleyin ve Uygula butonuna basın.

Yalnız o sanırım GT olmalıydı ama neyse, İşlemcinin İntel olduğunu varsayarak masaüstüne sağ tıkla, Grafik özellikleri diye bir şey var ona tıklayıp Tam Ekrana Ölçeklendir seçeneğine tıklayıp Uygulama Ayarlarını Geçersiz Kıl seçeneğini işaretleyin ve Uygula butonuna basın.
Sorun Intel HD Grafik Denetim panelinin olmaması. İşlemci Intel bu arada.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı