CS:GO Black Bars mı, Yoksa Stretched mi Oynanmalı?

CS:GO'da öbür oyunlardan farklı olan bir olay var. Çözünürlük düşürüp ekranı yaydığınız zaman Field of view artıyor, bu da oyuncu kafalarının daha da büyümesini sağlıyor. Avantajınız için stretched oynamanızı öneririm.

Hangisinde rahat ediyorsan öyle oynamalısın eğer kendini geliştirmek istiyorsan profesyonellerin Config'ini değil kendi Config'ini vs. oluşturman seni bir adım öteye taşıyacaktır.

Tamamen oyun zevki. Ben "Black Bars" kullandığımda kısıtlanıyormuş hissine kapılıyorum ve bu da oyun performansımı etkiliyor. Çözünürlüğü düşürüp, stretched kullanmak daha mantıklı.

Tamamen oyun zevki. Ben "Black Bars" kullandığımda kısıtlanıyormuş hissine kapılıyorum ve bu da oyun performansımı etkiliyor. Çözünürlüğü düşürüp, stretched kullanmak daha mantıklı.
Normalde Stretched'de iyi oynuyorum ama Black Bars yapınca o kadar da iyi oynayamıyorum. O zaman Stretched'de oynamaya devam edeceğim. :D Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Profesyonel bir şekilde oynamak istiyorsanız 1024×768 ayarında (Normal 4:3) ayarına almanız gerekiyor, bunun nedeni karşı modelin kafası, gövdesi daha büyük olur ve adamı vurmanız kolaylaşır. Sizin sorduğunuz ekranın sağ, sol siyah şerit olayıda tamamen alışkanlık ve oyuna odaklanmak içindir. Eğer sizin profesyonel oyuncu olma amacınız yoksa ultrada da oynanır siyah şeritte de oynanır

Profesyonel bir şekilde oynamak istiyorsanız 1024×768 ayarında (Normal 4:3) ayarına almanız gerekiyor.
İşte böyle bir durum yok, her profesyonel oyuncu bunu yapmıyor. Profesyonellik çözünürlükle olmaz, yetenekle olur. Çözünürlük biraz da zevkle alakalı bir yan etkendir sadece. Hatta bence 4:3 insanların kolaya kaçmasıdır. Eğer ben 4:3 oynayan biriyle benzer sonuçları 16:9'da yani daha küçük karakter modellerinde veriyorsam ben daha başarılıyımdır. Ayrıca şu anki CS:GO profesyonel oyuncularının çözünürlüklerine bakarsan 4:3, 5:4, 16:9, 16:10, 21:9 gibi çok çeşitli ekran oranları olduğunu görürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı