Çözüldü CS:GO bomba imha kapatma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alper21

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşımla CS:GO oynarken bombayı çözerken kendi kendine çözmeyi bırakıyor. Bunu ben yapmıyorum arkadaşım yapıyor. Bunu nasıl yapıyor acaba? (sadece atölye oynarken)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Buldum!

mp_c4_cannot_be_defused 1 yazarsanız bombayı çözemezsiniz.
Tekrardan mp_c4_cannot_be_defused 0 yazarsanız normal hale gelir.
mp_c4_cannot_be_defused 1 yazarsanız bombayı çözemezsiniz.
Tekrardan mp_c4_cannot_be_defused 0 yazarsanız normal hale gelir.

Çözerken sol tık veya başka bir tuşa basarsa iptal edebilir.
Yanlış anlamışsınız, bomba çözme diye bir şey olmasın istiyor konu sahibi.
Bombayı çözerken çok uzaklaşırsan iptal olur.
Aynı şekilde siz de yanlış anlamışsınız.

Son düzenleme:
mp_roundtime_defuse 999 yazarsanız bombayı çözme saniyesi 999 saniye olarak ayarlanır. Yani çözecek kişi 999 saniye beklemez herhalde.

Bombayı ben çözerken o bomba çözmeyi kapatıyor bir şekilde yani bomba çözme tuşu "E" bassam da genede çözmüyor. Bir süre sonra çözülüyor onuda kendi mi açıyor yoksa kendi kendine mi açılıyor bilmiyorum

mp_roundtime_defuse 999 yazarsanız bombayı çözme saniyesi 999 saniye olarak ayarlanır. Yani çözecek kişi 999 saniye beklemez herhalde.

Yanlış bilgi vermeyin "mp_rountime_defuse" komutu rekabetçi modda bombanın süresini değil oyunun süresini arttırır. Bombanın çözme süresi aynı kalır.
Bu arada başlığa cevap vereyim, bomba imha kapatmak için; ölüm maçı, basit eğlence gibi modlar girebilirsiniz.

Yanlış bilgi vermeyin "mp_rountime_defuse" komutu rekabetçi modda bombanın süresini değil oyunun süresini arttırır. Bombanın çözme süresi aynı kalır.
Evet, siz öyle deyince hatırladım. Yanlış bilgi vermişim özür dilerim.

Bu arada o kodu ben de biliyordum ve arkadaşlarıma yapıyordum, çözerken çözmesini engelliyordu. O kodu düzeltince de izin tekrardan veriliyordu. Kodu hatırlamayı çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı