CS:GO boostlatırsam hesap çalınır mı?

must1efe

Femtopat
Daha fazla  
Boost yapacak kişilerle konuştum Steam Guard'ı kapatmama gerek yok sizden kod talep edilir dedi. Merak ettiğim, o kişi hesaba girince Steam Guard'ı kapatabilir mi e posta şifre değiştirebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk öncelikle, bu yaptığınız legal bir şey değil. Steam tarafından yakalanırsanız, hesabınız askıya alınır ve silinir.

İkinci olarak, hesabını çalabilirler. Sonradan gelip buraya "hesabım çalındı ne yapmalıyım ?" diye konu açmak zorunda kalırsınız.

Boost yapacak kişilerle konuştum Steam Guard'ı kapatmama gerek yok sizden kod talep edilir dedi. Merak ettiğim, o kişi hesaba girince Steam Guard'ı kapatabilir mi e posta şifre değiştirebilir mi?

Şifre değiştirilebilir diye düşünüyorum ama e-posta değişimi için bağlı olan epostaya erişimlerinin olması gerekiyor.

Sakın boostlatma hesabı. O tür kişiler boost işlemi yaparken hile ile boostluyorlar. Sonradan VAC yasaklaması alınca neden yasaklama aldım deme.

Steam Guard'ı kapatamaz. Steam Guard'ı telefonunuzla kapatmanız gerekiyor. E-posta değiştirmek için de onay gerekir, sizin e-mailinize onay maili gelir. Şifre de aynı şekilde, onay ister.

Ayrıca boostlatmanızı tavsiye etmiyorum.

Boost yaptırdıktan sonra olmadığın bir kümede oynayacağın için oyundan zevk almazsın. Ayrıca çalınma ve VAC ban (hile ile boost yapıyorsa) olasılığı da var.

Çalabilirler. Ayrıca boost yapsanız bile rakipler size göre fazla iyi oynadıkları için hızlıca rank düşersiniz.

Geri
Yukarı