Çözüldü CS:GO Config Diğer Hesaba Nasıl Geçirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cryem1r

Decipat
Katılım
24 Eylül 2020
Mesajlar
1.021
Makaleler
2
Çözümler
2
Yer
Wellington-Seattle
Arkadaşlar ben bugün bir config oluşturdum ve yeni bir steam hesabı açtım. Bu configi diğer hesabıma nasıl geçireceğim? Bunu bilmiyorum. Yani anlatmak istediğim aynı configi, aynı bilgisayarda, farklı hesapta kullanmak.

Umarım anlatabilmişimdir.
 
Çözüm
Kendi hesabınızdan envanterinize girin. Sağ üstteki ''Takas Teklifleri''ne basın.
1609324409280.png

Sağ kısımdan ''Kimler bana takas teklifi gönderebilir?''e basın.
1609324437696.png

Önünüze gelen yerde hafif aşağı indikten sonra bir takas URL'si göreceksiniz. https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner='den hemen sonra gelen kod sizin hesabınızın kodudur.


Steam'in kurulu olduğu dosyaların olduğu yere gelin. ''userdata'' adı altında bir dosya göreceksiniz, ona girin. Sonra kendi hesabınızın kodunun olduğu isimli klasöre girin. Önünüze çıkan klasörlerden ''730''a girin. Ardından ''local''e girin. Ondan sonra da ''cfg''ye girin. ''config.cfg'' dosyası sizin oyununuzdaki configinizdir. O dosya dahil oradaki tüm dosyaları kopyalayın. Sonra Steam'in kurulu olduğu yerdeki ''userdata''ya geri dönün. Buradan kendi hesabınızın kodu olduğu klasöre değil, configi geçireceğiniz hesabın kodunun olduğu klasöre girin. Oradan tekrardan 730/local/cfg kısmına gelin. Orada olan tüm dosyaları silin. Örneğin bende bu dosyalar var, hepsini silin. Ve biraz önce kopyaladığımız dosyaları bu kısma atın.

1609324813535.pngNot: Eğer configi aktaracağınız hesapta henüz CS:GO'da bir maça girmediyseniz ''730'' dosyası oluşmamış olabilir. Aktaracağınız hesapta daha önceden bir maça girin.

Not 2: Benim ''cfg'' dosyamda sizden farklı olan ''onevsone'' ve ''onevsonebunnysiz'' var. Bunları ben kendim ekledim. Sizde yok diye endişelenmeyin.

Yeni konular

Yukarı