Çözüldü CS:GO Config dosyası nasıl kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Umutcengz

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Ya bir kere Config'i halletmiştim nasıl hallettiğimi hatırlamıyorum. Config dosyamı yedeklemiştim bugün oyunu sildim yükledim. Bu Config işini nasıl yapıyorduk? CFG dosyamı oyunun klasörlerinin içindeki cfg dosyasına attım oyuna giriyorum konsolu açıp exec yazıp ilk harfini yazınca çıkıyor cfg tıklıyorum "couldn't exec found" Bunu alıyorum, nasıl yapıyorduk bu işi ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
''exec'' işine girmeden de yapabilirsiniz.

Steam'in kurulu olduğu kısma gelip ''userdata'' kısmına girin, oradan kendi hesabınızın kodu yazan klasöre girip 730/local/cfg adresine gidin ve config.cfg'yi silip kendi yedeklediğiniz config.cfg dosyasını atın.

Eğer ''userdata'' klasöründe birden fazla klasör varsa kendi hesabınızın kodunu bulmak için Steam'den envanterinize girin. Sağ üstteki ''Takas Teklifleri''ne basın.
1609324409280.png

Sağ kısımdan ''Kimler bana takas teklifi gönderebilir?''e basın.
1609324437696.png

Önünüze gelen yerde hafif aşağı indikten sonra bir takas URL'si göreceksiniz. https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner='den hemen sonra gelen kod sizin hesabınızın kodudur.

Son düzenleme:
''exec'' işine girmeden de yapabilirsin.

Steam'in kurulu olduğu kısma gelip ''userdata'' kısmına girin, oradan sayılar yazan klasörü seçip 730/local adresine git ve config.cfg'yi silip yedeklediğin config.cfg dosyasını atın.

Eğer ''userdata'' klasöründe birden fazla klasör varsa kendi hesabınızın kodunu bulmak için Steam'den envanterinize girin. Sağ üstteki ''Takas Teklifleri''ne basın.

1609324409280.png

Sağ kısımdan ''Kimler bana takas teklifi gönderebilir?''e basın.

1609324437696.png

Önünüze gelen yerde hafif aşağı indikten sonra bir takas URL'si göreceksiniz. Sign In hemen sonra gelen kod sizin hesabınızın kodudur.
Hocam deniyorum şu anda, discorddan yardımcı olma şansınız var mı?

Ya bir kere Config'i halletmiştim nasıl hallettiğimi hatırlamıyorum. Config dosyamı yedeklemiştim bugün oyunu sildim yükledim. Bu Config işini nasıl yapıyorduk? CFG dosyamı oyunun klasörlerinin içindeki cfg dosyasına attım oyuna giriyorum konsolu açıp exec yazıp ilk harfini yazınca çıkıyor cfg tıklıyorum "couldn't exec found" Bunu alıyorum, nasıl yapıyorduk bu işi ya?

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg buraya Config dosyanı atman gerek fakat Config dosyanın isminde Türkçe karakter olmaması lazım (ü, ğ gibi) daha sonra oyunu açtıktan sonra konsola exec confiğininadı.cfg yazarsan işlem tamamlanmış olur. Onun dışında Config dosyanın .cfg formatında olduğuna dikkat et

Forumda kurallar gereği sorunu başka yerlerde çözmek yasak. Discord adresi paylaşımına da izin verilmiyor, forum üzerinden sorabilirsiniz.
730'a attım ancak yine olmadı.
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg buraya Config dosyanı atman gerek fakat Config dosyanın isminde Türkçe karakter olmaması lazım (ü, ğ gibi) daha sonra oyunu açtıktan sonra konsola exec confiğininadı.cfg yazarsan işlem tamamlanmış olur. Onun dışında Config dosyanın .cfg formatında olduğuna dikkat et
Evet o şekilde zaten ama yine olmuyor, biyerde yanlışlık yapıyorum sanırım ama.
1635422810097.png

Dosyanın bu şekilde olması gerekiyor değil mi?

C:\Users\Eren\Desktop\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive buraya gelıp CS:GO'ya tıklayıp:
Oradan cfg ye tıklayıp Config dosyanızı atın.

Attıktan sonra oyuna girip ESC'nın alt tuşuna basıp consoldan exec Cfgnizin adı.

Dosya Ekleri

• 1635422834088.png
    1635422834088.png
    175,8 KB · Görüntüleme: 142
  • 1635422866110.png
    1635422866110.png
    213,4 KB · Görüntüleme: 182
730/local/cfg adresindeyseniz orada ''config.cfg'' dosyası olması lazım. Onu silin, ardından yedeklediğiniz config dosyasını config.cfg olarak düzenleyip 730/local/cfg adresine atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı