CS:GO Crosshair sorunu

Daha fazla  
CS:GO da 1024x768 harici diğer bütün çözünürlüklerde crosshair sağ ve sol kısımları ince üst ve alt kısımları kalın oluyor. " cl_crosshairthickness 1" oynayan birisiyim ve bu sorundan sinir oluyorum. Çözünürlüğü 16:9 veya 16:10 yapınca da tam tersi oluyor. Var mı bunun çözümünü bulabilecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de olmuştu. İnternetten kendi crosshairime en çok benzeyen crosshairi bulup ve kopyalayıp konsola yapıştırmıştım. Tam olarak istediğin gibi olmassa küçük oynamalar da yapabilirsin.

CS:GO da 1024x768 harici diğer bütün çözünürlüklerde crosshair sağ ve sol kısımları ince üst ve alt kısımları kalın oluyor. " cl_crosshairthickness 1" oynayan birisiyim ve bu sorundan sinir oluyorum. Çözünürlüğü 16:9 veya 16:10 yapınca da tam tersi oluyor. Var mı bunun çözümünü bulabilecek?
Eğer çözünürlük değiştirirseniz otomatik olarak crosshairiniz da bozulacaktır.Çözünürlüğe göre tekrardan ayarlamanız lazım.

Eğer çözünürlük değiştirirseniz otomatik olarak crosshairiniz da bozulacaktır.Çözünürlüğe göre tekrardan ayarlamanız lazım.
çözünürlük değiştirince cross değişmez sadece çözünürlüğe göre boyutu değişir o kadar. Size, gap vs. değişmez yani.
Tam olarak ne demek istediğini anlamadım ekran görüntüsü atabilirsen iyi olur
bayağı detaylı olarak anlatmıştım ama :)

Yeni konular

Geri
Yukarı