CS:GO DMG Takım arkadaşı aranıyor

nevale31

Hectopat
Yer
Saratov
Yaş 16, MM rankım DMG, yoldaş Global. Normalde Faceit giriyordum ancak level 3 çöplüğünde takılı kaldım, takıma toxic oyuncular, oynamayı bilmeyenler denk geldiği için şimdilik MM çöplüğünde takılıyorum, en kısa sürede Global olup Faceit döneceğim.
  • Yaş 14 - 18 arası olmalı, yüksek yaştaki insanların çoğu çok fazla emir veriyor.
  • Sürekli rushlayan, sürekli pushlayıp ölüp rage atan olmamalı.
  • Rolüm AWP.
  • Ölünce sürekli rage atmamalı.
  • Oyun zekası olmalı.
Kendimden bahsedeyim: İnfomu yerinde ve zamanında veririm, sürekli pushlamam contact beklerim, asıl rolüm AWP ve gerçekten iyi oynadığımı düşünüyorum. Normalde bu konuyu açmayacaktım ama 6 maç art arda kazanıp, 5 maç art arda kaybettikten sonra illallah getirttirdiler. Şu anlık sadece Mirage giriyorum, diğer tüm mapleri biliyorum. Bana ara sıra girecek değil, her zaman girecek birisi lazım.
Girdiğim saatler; Gece 12'den Sabah 6'ya kadar.
@berkingbad @C Callahan Silverlar anlamaz :)

Son düzenleme:

Doğrudur tatlım, silverlar anlamıyor olabilir. :)
Henüz küçüksün, ben de senin yaşlarında asileştim.
1111111.png

Son düzenleme:
Doğrudur tatlım, silverlar anlamıyor olabilir. :)
Henüz küçüksün, ben de senin yaşlarında asileştim.
Eki Görüntüle 643671
Tatlını yesinler senin. Böyle bir fotoğraf atmanı istediğim için yazdım, genelde Türk milleti lafın altında kalamayıp böyle fotoğraf atar :) Gerçekten oynayacak adam arıyorum ve gına geldi şu lanet oyunda, 6 kere art arda maç kazanıp tekrar 6 kere kaybetmenin ne anlamı var? Aynı rankta adam buluyorum avel gibi oynuyor, yok uykum var, yok ısınmam lazım. Şu oyunu hakkıyla oynayan kalmadı artık, yada ben denk gelemiyorum. Faceitte de 3 level çöplüğünde tıkılı kaldım, tımarhane gibi. Ayrıca rankın yanındaki 17/18 nedir?

Son düzenleme:
Tatlını yesinler senin. Böyle bir fotoğraf atmanı istediğim için yazdım, genelde Türk milleti lafın altında kalamayıp böyle fotoğraf atar :) Gerçekten oynayacak adam arıyorum ve gına geldi şu lanet oyunda, 6 kere art arda maç kazanıp tekrar 6 kere kaybetmenin ne anlamı var? Aynı rankta adam buluyorum avel gibi oynuyor, yok uykum var, yok ısınmam lazım. Şu oyunu hakkıyla oynayan kalmadı artık, yada ben denk gelemiyorum. Faceitte de 3 level çöplüğünde tıkılı kaldım, tımarhane gibi. Ayrıca rankın yanındaki 17/18 nedir?
Bu oyunu solo oynamaya çalışmak psikolojiyi zorlar. Hatta duo bile girilmemeli. Bir maça en az 3 kişi olup +2 çekerek girilmeli bana göre. Çünkü yüksek elo'da bir maçı 2 kişinin kurtarması çok zor. Bu durumda 2 kişi girdiğinde çektiğin adamların insafına kalıyor oyunun. İlk round bile tilt olabilirler sonuçta. Bizim ortamımıza davet etmek isterdim ancak 10'dan fazla bir yaş farkını göz önünde bulundurursak birbirimizi yakalayamayız. Muhabbetlerimiz uyuşmaz. İstediğin gibi arkadaşlar bulman dileği ile. Rankın altındaki yazan sayılar için bunu izle. Ayrıca şu konu işini görebilir;

Bizim ortamımıza davet etmek isterdim ancak 10'dan fazla bir yaş farkını göz önünde bulundurursak birbirimizi yakalayamayız. Muhabbetlerimiz uyuşmaz.
Evet zaten bu yüzden aynı yaş civarında arkadaş arıyorum. Normalde Fortnite giriyordum, çok iyiydim ancak 10.sezondan sonrası sarmadı. CS:GO'ya tekrar bir şans vereyim dedim olanlar bunlar, heryer boosted shit kaynıyor, kalıcı gerçek arkadaş arıyorum ben bu yüzden böyle bir konu açtım. 5 Kişiyi tamamlayınca daha iyi olur ama 5 Kişiyi tamamlamak zor gibi.

Sana Emir veren, dinlemediğinde söven, ukala saygısız tavırlarına karşı yerin dibine sokan "büyüklerine" buradan selam olsun. Sana terbiye vermeyeceğim burada. Ailen bile verememiş zaten

Geri
Yukarı