CS:GO düşük FPS sorunu

Alper Nasuhoğlu

Hectopat
Arkadaşlar benim bilgisayarım arkadaşımın bilgisayarından kat kat daha iyi ama o bende dust 2 veya herhangi bir haritada daha fazla FPS alıyor. Ve bu sadece CS:GO için geçerli diğer tüm oyunlarda ben daha iyi FPS alıyorum bunun sıkıntısı ne bilen varsa yazsın lütfen

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim ekran kartı ve işlemcinin driverlarını güncelle. Sonrasında da Windows'u güncelle. Bi bak bakalım güncelse zaten Benchmark yükle sıcaklık değerlerine bak işlemci fanında sorun olabilir. Veya CS:GO'da bütün işlemciyi kullanmıyor olabilir.

CS GO optimizasyon konusunda çok sıkıntılı bir oyun. Oyunda 100 küsür fps alırken oyunu kapatıp açtığınızda bir anda fps drop yaşamaya başlayabiliyorsunuz. Diyebileceğim çozümler klasik;
-Steam'den oyun dosyalarını bütünlüğünü doğrulayabilirsiniz.
-Grafik ayarlarınızı karşılaştırınız.

CS GO optimizasyon konusunda çok sıkıntılı bir oyun. Oyunda 100 küsür fps alırken oyunu kapatıp açtığınızda bir anda fps drop yaşamaya başlayabiliyorsunuz. Diyebileceğim çozümler klasik;
Kesinlikle öyle şuanda çok sıkıntı var.

bide şöyle bir sıkıntı var grafikleri kıstığım zamanda aynı değeri alıyorum en yüksek grafiklerdede en düşük grafiklerdede aynı fps değeri
bide şöyle bir sıkıntı var grafikleri kıstığım zamanda aynı değeri alıyorum en yüksek grafiklerdede en düşük grafiklerdede aynı fps değeri

Son düzenleme:
Başlatma kodlarına -high ve -threads(kaç tane mantıksal işlemcin varsa) örnek olarak -threads 4.
Kaç tane mantıksal işlemcin olduğuna buradan bakabilirsin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    16,6 KB · Görüntüleme: 35
Kardeşim ekran kartı ve işlemcinin driverlarını güncelle. Sonrasında da Windows'u güncelle. Bi bak bakalım güncelse zaten Benchmark yükle sıcaklık değerlerine bak işlemci fanında sorun olabilir. Veya CS:GO'da bütün işlemciyi kullanmıyor olabilir.
İşlemci driverı mı? :D

Geri
Yukarı