CS:GO düşük sensitivity'de arkaya dönmede zorluk

Emirhan Polat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Benim sıkıntım şu, Düşük sensitivity'de oynuyorum, vuruşlarım çok isabetli gidiyor fakat mesela arkamda adam olduğunda resmen mouse'u kırarak dönüyorum. Sensitivity'i arttırsam onun alışma süreci falan olacak, ne yapsam bilemedim. Bu ara mouse'um Logitech G300S. DPI: 500, oyun içi sensitivity: 1.4

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar. Benim sıkıntım şu, Düşük sensitivity'de oynuyorum, vuruşlarım çok isabetli gidiyor fakat mesela arkamda adam olduğunda resmen mouse'u kırarak dönüyorum. Sensitivity'i arttırsam onun alışma süreci falan olacak, ne yapsam bilemedim. Bu ara mouse'um Logitech G300S. DPI: 500, oyun içi sensitivity: 1.4
Sensitivity'i yükseltmekten başka bir çaren yok.

Arkadaşlar selamlar. Benim sıkıntım şu, düşük sensitivity'de oynuyorum, vuruşlarım çok isabetli gidiyor fakat mesela arkamda adam olduğunda resmen Mouse'u kırarak dönüyorum. Sensitivity'i arttırsam onun alışma süreci falan olacak, ne yapsam bilemedim. Bu ara Mouse'um Logitech G300S. DPI: 500, oyun içi sensitivity: 1.4.

Senin oynadığın sensitivityden daha düşük bir sensde oynadım. Ardından tam 2 katı sensitivitye çıktım, sana tavsiyem değiştir bir süre oyna alışıyorsun ve hızlı sens daha rahat geliyor. Şu an daha rahat flickler ve dönüşler yapabiliyorum.

Yapabileceğin şey eğer küçük bir masa ve mousepad'e sahipsen ikisinide büyültüp bilekten çevirerek değilde koldan mouseyi çevirerek oynaman.

İnsanlar bu değerlerde nasıl oynuyor anlamıyorum? Bende DPI 2400 sabittir. CSGO gibi FPS rekabetçi oyunlarda sensivity 5'den aşağı oynayamıyorum. Mouse kalkmayacak aga...

Fare ivmesini açıp geri dönüşlerde daha iyi dönebilirsin ama bu sensivity'ni yükseltmiş gibi oluyor.
Önermiyorum.
Fare ivmesini açınca sadece hızlı haraketler ve flicklerde sensivity stabil bir şekilde hızlanıyor. Yavaş haraketler hala normal.
Fare ivmesini açarsan arkanı hızlı dönmeye çalıştığında rahatça dönersin.

Fare ivmesini açmanı tavsiye etmem. Aynı durumdan muzdarip olduğumdan mecburen sensi arttırdım alışmak uzun zaman alabiliyor ama alıştıktan sonra daha iyi olduğunu göreceksin dostum. Sadece kararlı bir şekilde yükselltikten sonra aynı sensle oynamaya devam et sakın tekrar düşürme.

Yeni konular

Geri
Yukarı