CS:GO durduk yere Overwatch ban yedim

omerfarrruk

Femtopat
Bu sabah durduk yere ban yedim. İlk önce CS:GO'da güven faktörüm düştü ve Steam desteğe yazdım Steam destek oyunda övgü alıp ve oyunu oynamaya devam ederek güven faktörümü yükselteceğimi söyledi ve ben de oyunu oynamaya devam ettim fakat bu sabah Overwatch'dan ban yedim. Peki Overwatch ban kalkar mı Steam desteğe yazdım ve bana inceleme altına aldıklarını söylediler. Aynı sorun güven faktörü düşmesi vs bir arkadaşımda 2 hafta once oldu fakat onunki 3 günde kalktı. Galiba VAC banlar kalmıyor ama overwatchlar kalkıyor galiba ben overwatch ban yedim banım kalkar mı? Kesinlikle hile açmadım.

Selamın aleyküm arkadaşlar bu sabah durduk yere ban yedim. İlk önce CS:GO'da güven faktörüm düştü ve Steam desteğe yazdım Steam destek oyunda övgü alıp ve oyunu oynamaya devam ederek güven faktörümü yükselteceğimi söyledi ve bende oyunu oynamaya devam ettim fakat bu sabah Overwatch'dan ban yedim. Peki Overwatch ban kalkar mı Steam desteğe yazdım ve bana inceleme altına aldıklarını söylediler. Aynı sorun güven faktörü düşmesi vs bir arkadaşımda 2 hafta once oldu fakat onunki 3 günde kalktı. Galiba VAC banlar kalmıyor ama overwachtlar kalkıyor galiba ben overwacht ban yedim banım kalkar mı kesinlikle hile açmadım.
Steam hesabınızı verir misiniz?

Demek ki hile açmışsınız. Boşuna Overwatch banı yemezsin. Overwatch'da onlarca-yüzlerce ve ValvE yetkilisi tarafından izlenerek karar veriliyor. Steam hesabını atar mısın? Overwatch banın VAC'a dönüşürse kesinlikle hile kullanmışsın demektir.

Steam hesabınızı verir misiniz?

Steam hesabım bu diğer hesaptan girdim: Steam Community :: OSMAN GAZİ
Demek ki hile açmışsınız. Boşuna Overwatch banı yemezsin. Overwatch'da onlarca-yüzlerce ve Valve yetkilisi tarafından izlenerek karar veriliyor. Steam hesabını atar mısın? Overwatch banın VAC'a dönüşürse kesinlikle hile kullanmışsın demektir.

Ben size diyorum ki hile açmadım diyorum siz bana hile açmışsınız diyorsunuz?

Öncelikle merhaba, aynı durumu bende yaşadım hile kullanmama rağmen overwatch banı yemiştim. Eğer dediğin gibi hile kullanmadıysan son oynadığın maçların demosunu indir ve Steam desteğe bir ticket at daha sonrasında onlar maçları inceliyor ve hile kullanıp kullanmadığına karar verip ona göre hesabındaki banı kaldırarak tekrar aktif hale getiriyorlar. Tabi hile kullandıysan hiç boşuna uğraşma derim çünkü boşa kürek çekmiş ve zaman kaybetmiş olursun. Ayrıca bir kişinin overwatchı ile ban yemiyorsun o maç 5-6 ayrı kişiye gösteriliyor ve ona göre karar alınarak hesabın banlanıyor. Yanlış anlamazsan oyundaki rütben neydi?

Öncelikle merhaba, aynı durumu bende yaşadım hile kullanmama rağmen Overwatch banı yemiştim. Eğer dediğin gibi hile kullanmadıysan son oynadığın maçların demosunu indir ve Steam desteğe bir ticket at daha sonrasında onlar maçları inceliyor ve hile kullanıp kullanmadığına karar verip ona göre hesabındaki banı kaldırarak tekrar aktif hale getiriyorlar. Tabi hile kullandıysan hiç boşuna uğraşma derim çünkü boşa kürek çekmiş ve zaman kaybetmiş olursun. Ayrıca bir kişinin Overwatch'ı ile ban yemiyorsun o maç 5-6 ayrı kişiye gösteriliyor ve ona göre karar alınarak hesabın banlanıyor. Yanlış anlamazsan oyundaki rütben neydi?

Zaten son 8 maçımın 2'si berabere 6'sı mağlubiyet adam akıllı rekabteçi bile girmiyorum rekabetçide de 19 galibeyietim var sadece yoldaş giriyorum.
Öncelikle merhaba, aynı durumu bende yaşadım hile kullanmama rağmen Overwatch banı yemiştim. Eğer dediğin gibi hile kullanmadıysan son oynadığın maçların demosunu indir ve Steam desteğe bir ticket at daha sonrasında onlar maçları inceliyor ve hile kullanıp kullanmadığına karar verip ona göre hesabındaki banı kaldırarak tekrar aktif hale getiriyorlar. Tabi hile kullandıysan hiç boşuna uğraşma derim çünkü boşa kürek çekmiş ve zaman kaybetmiş olursun. Ayrıca bir kişinin Overwatch'ı ile ban yemiyorsun o maç 5-6 ayrı kişiye gösteriliyor ve ona göre karar alınarak hesabın banlanıyor. Yanlış anlamazsan oyundaki rütben neydi?

Yoldaş nova 4 rekabetçi nova 2.

Beni yanlış anlama fakat o rütbelerde hile kullanmadan overwatch banı yemek neredeyse imkansız. Senin maçını izleyenler yüksek ihtimalle senden yüksek rütbelerdeki oyuncular ve senden daha tecrübeli oyuncular doğru karar verme ihtimalleri yüksek ama sen yine ben kullanmadım diyorsan tek çözümü ben sana sundum ona göre karar ver. Kullandıysan hiç boşuna uğraşma çünkü bunun başka bir yolu yok.

Beni yanlış anlama fakat o rütbelerde hile kullanmadan Overwatch banı yemek neredeyse imkansız. Senin maçını izleyenler yüksek ihtimalle senden yüksek rütbelerdeki oyuncular ve senden daha tecrübeli oyuncular doğru karar verme ihtimalleri yüksek ama sen yine ben kullanmadım diyorsan tek çözümü ben sana sundum ona göre karar ver. Kullandıysan hiç boşuna uğraşma çünkü bunun başka bir yolu yok.

Hile kullanmadım peki teşekkür ederim maçlarımın hepsinin bile izleseler bile hileye 1 tane rastlantı bulamazlar inşallah kalkar banım benim gibi böyle durduk yere ban yiyen çok kişi var.

Tüm bilgiler burada mevcut. Yasaklama hatalı ise otomatik olarak kaldırılacaktır.

Eğer ayrıyeten VAC yasağına dönüşürse o zaman kaldırılmayacağından emin olabilirsiniz.
Güncelleme: Yasaklamanız VAC yasağına dönüştürülmüş.

Bu da yasaklamanın hatalı olmadığını ve kalkmayacağını gösterir. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı