CS:GO Durduk yere VAC ban yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ahmetdurmus.16

Hectopat
Daha fazla  
Rekabetçi maç girmiştim arkadaşım ile ve yemin ederim hile kullanmıyordum. İsterseniz maçın linkini atayım ama yemin ederim ki hile yoktu ve ban yedim. Karşı takım şüpheli oynuyordu aimbot olma ihitmalleri vardı ama bende yemin ederim ki kesinlikle hile yoktu ve birden oyundan atıldım. VAC ban yedim.
Nasıl düzelteceğim bilen var mı? Gerçekten çok sinirliyim ben o hesap için aylardır kasıyordum. Seçkin olmama çok az kalmıştı.

Yine mi durduk yere yenilen bir ban? CS:GO oyunu ile içli-dışlı değilim ama Valve bu kadar gereksiz VAC atıyor ise kimler oynuyor bu oyunu? Herkes de hile kullanmıyor zaten, ne garip ama.

Son düzenleme:
Eğer hile kullanmadım diyorsanız yazın desteğe geri dönüş yaparlar. Hile kullandıysanız geri dönüşü olmayacaktır.

Adam illa yalan mı söyleyecek? Sosyalde 30-40 gün sonra banı açılan arkadaşlar var.
Evet, yalan söyleyecek. Valve ne kadar hile sorununu çözemese de hilesi olanlara VAC Ban atıyor, ki VAC Ban yemeden önce "steamapps" klasöründeki oyunların kontrol edilir ve 3. parti bir yazılım bulunursa, yasaklamayı usluca alırsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı