Çözüldü CS:GO ekran yanlarında siyah bar oluşuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Bu sorunu şu şekilde çözdüm. Sağ tıkladığımda; Grafik Seçenekler > Pano Sığdırma > Burada ekran ölçeklendirmesini koru yazar. Ekran çözünürlüğün örnek veriyorum 1366x768 diyelim, bu ayarı 1360x768 yap. Sonra Grafik Seçenekler > Pano Sığdırma > Tam Ekrana Ölçeklendir seçip oyuna giriş yap. Oyun ekrana ölçeklendirmiş şekilde olacak. Sonra tekrar masaüstüne sağ tıklayıp ekran çözünürlüğünü 1366x768 geri çevir. Sorun hallolacaktır büyük ihtimalle.
Bu sorunu şu şekilde çözdüm. Sağ tıkladığımda; Grafik Seçenekler > Pano Sığdırma > Burada ekran ölçeklendirmesini koru yazar. Ekran çözünürlüğün örnek veriyorum 1366x768 diyelim, bu ayarı 1360x768 yap. Sonra Grafik Seçenekler > Pano Sığdırma > Tam Ekrana Ölçeklendir seçip oyuna giriş yap. Oyun ekrana ölçeklendirmiş şekilde olacak. Sonra tekrar masaüstüne sağ tıklayıp ekran çözünürlüğünü 1366x768 geri çevir. Sorun hallolacaktır büyük ihtimalle.

Çözüm
En boy oranını tam ekran yapın. Intel Denetim Masası gibi olan yerden.

Maşallah yine konu hakkında bir şey bilmeyenler basmış konuyu.

Bu sorunu şu şekilde çözdüm. Sağ tıkladığımda; grafik seçenekler > pano sığdırma > burada ekran ölçeklendirmesini koru yazar. Ekran çözünürlüğün örnek veriyorum 1366x768 diyelim, bu ayarı 1360x768 yap. Sonra grafik seçenekler > pano sığdırma > tam ekrana ölçeklendir seçip oyuna giriş yap. Oyun ekrana ölçeklendirmiş şekilde olacak. Sonra tekrar masaüstüne sağ tıklayıp ekran çözünürlüğünü 1366x768 geri çevir. Sorun hallolacaktır büyük ihtimalle.

Dostum çok teşekkür ediyorum. Şu anda görüntümdeki siyah barlar tamamen kalktı. Seviliyorsun. ^^

Valorant'ta ekran stretchlenmiyor. Sadece küçülüyor o yüzden siyah bar oluşmuyor. CS:GO'da değiştiremezsiniz onu maalesef.

Hocam onu bende biliyorum. Valorant'ta 1024 yapınca hiçbir şey genişlemiyor sadece görüntünün pikseli düşüyor ve alttaki yer genişliyor.
Hepinize teşekkür ediyorum. Sorunum çözüldü. ^^

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı