CS:GO eksik indirme dosyaları hatası

ALPHA_WOLF

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sorunu veriyor ne yapacağım?

Ekran Görüntüsü (24).png

Tekrar deneme butonuna basınca baştan yüklemiyor. Oyunu açma yerine tıklayın diyorum zaten yükle yazısına basın. 10 MB falan indirecek sonra açılır.

Hocam orada da yükleme butonu var tam yüklenmemiş gözüküyor oyun

Şu sıralar steam serverlarında birşeyler vardı sanırım. (En kötü seçenek olarak) Oyunu silip bir süre sonra tekrar indirmeyi deneyebilirsin.
sil yükle yaptım zaten

Oyun yüklenmiyor ki açılsın.

Gerçektenmi :/

Hocam tam onu bulamıyorum yok yüklenmemiş.

Hocam arkadaşların dediğini dediğini yapımca düzelmesi lazım aynısı bende de oldu ve dosyaların bütünlüğünü doğruladım ve düzelmişti en son o ihtimal kalıtor konuların çoğunda basit hatalardan dolayı olduğu için söyledim böyle bir tepki vermenize gerek yoktu.

Hocam arkadaşların dediğini dediğini yapımca düzelmesi lazım aynısı bende de oldu ve dosyaların bütünlüğünü doğruladım ve düzelmişti en son o ihtimal kalıtor konuların çoğunda basit hatalardan dolayı olduğu için söyledim böyle bir tepki vermenize gerek yoktu.
hocam yüksek bir tepki vermedim yani

kusura bakmayın

Geri
Yukarı