CS:GO Envanter önerisi

def2easy06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar dün akşam envanterde ne var ne yoksa, çer çöp her şeyi sattım :D bir tek az aşınmış AK-47 seçkin yapım vardı onu AWP ölüm görevde kullanılmış ile takasladım. Holo stickerlı ve biriken parayla da AK-47 hayalet bozguncu görevde kullanılmış aldım. 3 stickerlı floatı düzgün. Şimdi asıl konuya gelelim sizden deagle, glock, USP, M4A1 ve M4A4 skin önerisi istiyorum. Fiyatlar çok uçuk olmazsa iyi olur, F/P skin arıyorum. :) aklımda USP Cortex, deagle ışık huzmesi, glock gelincik, M4A1 mecha endüstrisi/ Hyper Beast / golden coil bunlar var.

Son düzenleyen: Moderatör:
En iyisini siz bilirsiniz aslında, zevkler ve renkler ama kendime göre birkaç öneri sunayım.
USP Cyrex bakabilirsiniz, Deagle Mavi Kaplama da güzeldir, belki Deagle yönerge, Glock için Bunsen Lambası, Fedakarlık, Ay Doğması bakabilirsiniz. Aralarından bence en güzeli Ay Doğması. M4A1-S için Hyper Beast, Decimator, Kabus bakabilirsiniz.

Hocalarım bildirimlerin arasına kaynamış, çok geç gördüm kusura bakmayın. USP Cortex ft, M4A1 mecha endüstrisi ft ama az aşınmış a çok yakın floatı var bu ikisini aldım. Şu an da glock için gelincik, deagle korint düşünüyorum. Belki glock ruhlar ile deagle naga da olabilir. Siz ne düşünüyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı