CS:GO Envanterde Görüntü Bozulması

maliulutasli

Kilopat
Merhaba,

CSGO'da envanterimde ilişikte belirttiğim sorunu yaşıyorum. Sildim tekrar yükledim fakat hiçbir fark olmadı. Sorunumun çözümü internette geçmiyor yardımcı olur musunuz ?

Ek Bilgi: PC'yi Win 7'den Win 10'a yükselttim. Yükselttikten sonra böyle oldu. Ekran kartım güncel, Win 10 orijinal ve diğer 7-8 son model oyunda hiçbir sıkıntı yok.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tövbe bismillah! Kardeşim o görüntü ne öyle? Orjinal mi oyun?
Win 10 yükseltmesi yaptıktan sonra böyle oldu. Oyun içinde hiçbir sıkıntı yok. Sadece bu silah resimleri bu şekilde çıkıyor. Bunun dışında diğer son model oyunlarda hiç sıkıntı yok... ekran kartı driverlarını tazeledim, güncelledim fakat yine sonuç alamadım.

Oyun orjinal mi? Eğer değilse dosyaları kontrol edemezsin. Indirdigin yer hem güvenli değildir hem de eksik dosya vermiştir. Korsana hayır! Orjinalse kontrolden sonra zaten hatalı dosya yada eksik dosya yeniden yüklenir kendiliğinden.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı