CS:GO envanterdeki kasaları nakite çevirmek

Khajz

Hectopat
ByNoGame alıyor ama çok fazla komisyon istiyor.
Kasaları Steam'den satın sonrasında ise kasa anahtarı alıp ByNoGame üzerinden satışa çıkarın. Kasalar ByNoGame'de çok yavaş satılıyor. Steam'den kasaları satıp o parayla anahtar alıp ByNoGame'de satışa çıkartırsanız 1-2 günde satabilirsiniz.

KS
KS
fatihccaan

fatihccaan

Centipat
ByNoGame alıyor ama çok fazla komisyon istiyor.
Kasaları Steam'den satın sonrasında ise kasa anahtarı alıp ByNoGame üzerinden satışa çıkarın. Kasalar ByNoGame'de çok yavaş satılıyor. Steam'den kasaları satıp o parayla anahtar alıp ByNoGame'de satışa çıkartırsanız 1-2 günde satabilirsiniz.

ByNoGame de artık kasa satışı yokmuş kasa anahtarı satışı var mı hala? Ve hangi anahtar hızlı satılır önerdiğini alayım diyorum.

Khajz

Hectopat
ByNoGame de artık kasa satışı yokmuş kasa anahtarı satışı var mı hala? Ve hangi anahtar hızlı satılır önerdiğini alayım diyorum.
Sitede en çok Gamma kasası anahtarı satılıyor diye gösteriyor. Kasa ben de göremedim yok sanırım. Olduğu zamanda da kimse almıyordu zaten.

siriius

Decipat
2 arkadaşım kasalarını satıp skin almıştı. Daha sonra bunu ByNoGame'de satmıştı. Eğer skinlerin aşınma durumu ve ByNoGame'de ki satış durumuna bakarak alırsanız fazla kaybetmeden halledebilirsiniz.

siriius

Decipat
Bynogame çok fazla kesinti yapıyor. Skin'in yarı fiyatı ancak geçiyor elinize.
Satan 2 arkadaşımdan aldığım bilgiler. İkisine de skini beraber seçmiştik.

Screenshot_1.png Screenshot_2.png

Yeni konular

Yukarı