CS:GO esporcu nasıl olunur?

NebiBeyhan

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Tanıyanınız vardır bilgisayar konularından. Neyse konuya gelelim, ben CS:GO maçlarımda 40 vuruyorum. Neredeyse 5 maçın 4’ünde 40 vuruyorum. Kendimi geliştirip daha iyi yerlere gelmek için neler yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla belli bir klanının olması gerekiyor ve CS:GO kullanıcıları tarafından bilinmeniz gerekiyor. Bunu YouTube ye iyi vuruşlarınızı çekerek yapabilirsiniz. Ardından turnuvalara katılmanız gerekiyor diye biliyorum. Ardından E-Spor turnuvalarına başvurup katılıyorsunuz. Ancak 14 yaşındasınız ve bu yaşınızda olamazsınız. En düşük 18 diye biliyorum.

Arkadaşlar merhaba. Tanıyanınız vardır bilgisayar konularından. Neyse konuya gelelim, ben CS:GO maçlarımda 40 vuruyorum. Neredeyse 5 maçın 4’ünde 40 vuruyorum. Kendimi geliştirip daha iyi yerlere gelmek için neler yapmam lazım?
Oturup oynamak, pratik yapmak lazım. Lakin CSGO'da vurmak kadar stratejik oynamakta önemlidir. Oyundan anlama ama 40 vur hatta 50 vur, seni bir takıma almazlar. E-sporcu olmak istiyorsan takım oyunu lazım. Kendini geliştirmek istiyorsan bir takım kurman lazım ve onlarla oynaman lazım. Takım oyunu dediğimiz şeyi geliştirmen, yeni taktikler bilmek gerekiyor. Örneğim Mirage'de smoke taktikleri bilmezsen seni çok kolay yenerler. En basit şekilde söylemek gerekirse oyuna kendinizi vermek zorundasınız.

Rekabetçide 40 vurmakla olmaz onu ESEA'da ya da Faceit Premium'da lig kasarak yapman gerek.

Öncelikle rankın ne Faceit LVL in kaç kaç yıldır oynuyorsun hepsini geçelim artık CS:GO'da esporcu olsan bile iyi bir yere gelmen 1000000/1 eğer e sporcu olma gibi bir hayalin varsa Valorant üzerinde yoğunlaş.

Öncelikle rankın ne Faceit LVL in kaç kaç yıldır oynuyorsun hepsini geçelim artık CS:GO'da esporcu olsan bile iyi bir yere gelmen 1000000/1 eğer e sporcu olma gibi bir hayalin varsa Valorant üzerinde yoğunlaş.

Ben mesela 12 yaşındayım bir takımda oynuyorum aylık 300 Euro gibi bir para ödüyorlar benim için turnuvalara katılıyoruz öyle rekabetçiye girip 1000 saatli oyuncuları tokatlamakla e sporcu olunmaz.

Geri
Yukarı