CS:GO - Exchange.de Güvenilir midir?

Güvenilir ?

• evet

Oy: 0 0,0%
  • hayır

Oy: 7 100,0%

• Oy verenlerin toplamı
    7

Bay Siyah

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar CS:GO envanterimde kelebek sertleştirilmiş kasa var ve bunu değiştirmem istiyorum. Bu söylediğim sitede güzel bıçaklar var ama depozit istiyor, önce bıçağı ver paranı ekleyelim sonra bıçağı al diyor. Yani sizce güvenilir midir bileniniz var mıdır?
Site : CSGO-EXCHANGE.DE : Fast Trade Bot - Automated and Secure trade

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir değil arkadaşlar bıçağı verdik balance yüklendi fakat hiç bir şey çekemiyorsunuz sitede bakiyeniz yetersiz diyor

Arkadaşlar giden gittide artık bu gibi siteler ne yapabiliriz bilgisi olan varmı ? Başkaları da düşmesin bu tuzağa

Guvenilir degil. Sitede en az 50 dolarlik yukleme yap diyor. 51 dolarlik skin gonderdim. Daha sonra 50 dolarlik bicak hesabima gecirmek isteyince hala 50 dolarlik yukleme yapin diyor. Bundan once 10 dolarlık skin yatirip denemiştim
50 dolar yatirin diyordu. Bende 41 dolar daha gondermistim. Yani 50 dolari doldurdum. Hala ayni uyariyi veriyor. Canli yardimdan yazdim. Türkiye icin 100 dolarlik yatirmaniz lazim diyor. Bende sitenin hic bi yerinde böyle bi ifade yazi göremiyorum linkini gonderirmisiniz dedim canli destek bölümü kapandi. Engellediler büyük ihtimal. Bugün tekrar yazdim yine ayni sey engellediler. Sonra technopattaki bu konuyu gördüm.

Bu dolandirici site google da reklam olarak en üstte bulunuyor. Artik google ada güvenmiyorum. Sitelerin guvenlik seetifikalarinada guvenmiyorum. Bu dolandirici siteninde guvenlik sertifikasi vardı. Ben bunu nereye sikayet edebilirim. Fikri olan yardimci olursa sevinirim.

Aynı kodundan bende şikayetçiyim kar
Guvenilir degil. Sitede en az 50 dolarlik yukleme yap diyor. 51 dolarlik skin gonderdim. Daha sonra 50 dolarlik bicak hesabima gecirmek isteyince hala 50 dolarlik yukleme yapin diyor. Bundan once 10 dolarlık skin yatirip denemiştim
50 dolar yatirin diyordu. Bende 41 dolar daha gondermistim. Yani 50 dolari doldurdum. Hala ayni uyariyi veriyor. Canli yardimdan yazdim. Türkiye icin 100 dolarlik yatirmaniz lazim diyor. Bende sitenin hic bi yerinde böyle bi ifade yazi göremiyorum linkini gonderirmisiniz dedim canli destek bölümü kapandi. Engellediler büyük ihtimal. Bugün tekrar yazdim yine ayni sey engellediler. Sonra technopattaki bu konuyu gördüm.

Bu dolandirici site google da reklam olarak en üstte bulunuyor. Artik google ada güvenmiyorum. Sitelerin guvenlik seetifikalarinada guvenmiyorum. Bu dolandirici siteninde guvenlik sertifikasi vardı. Ben bunu nereye sikayet edebilirim. Fikri olan yardimci olursa sevinirim.
Aynı konudan bende şikayetçiyim kardeşim yalan dolan alayı türkiye için 100 dolarmış :D ben 123 dolarlık bıçağıda gönderdimde aynı sana olanlar oluyor 50 dolar daha yükle canlı desteğe yazınca kapatıyorlar felan filan ben sitede güvenlik sertifikasına güvendim nedense böyle sitelere yapılacak bir şey varsa bilen söylesin lütfen !!??

Bu arada gerçek Exchange siteleri sizden Deposit istemez. Böyle siteler tamamıyla dolandırıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı