CS:GO FACEIT "Fatal error"

İşletim sistemi
Windows 11

Roni3rhan

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Msi Gtx 1650SUPER Ekran Kartı
İ3 9100F İşlemci
8x2 16gb DDR4 Ram
Msi h310m-vdh Anakart
Corsair 550w 80plus Power
Meslek
Öğrenci
RAM
8gb gsill 3200mhz cl16
Ekran kartı
msi gtx 1650Super ventus oc
Anakart
msi h310m pro vdh
İşlemci
i39100F
Herkese iyi Sosyaller, öncelikle bilgisayarımın işletim sistemi Windows 11 ve tüm güncellemeler tam bir şekilde yapılı. Ekran kartım güncel, yapılabilecek tüm güncellemeleri yaptım. CS:GO'yu uzun süredir oynuyorum ve şu ana kadar ilk kez böyle bir hata aldım. Oyuna direkt girdiğim vakit hiçbir sıkıntı yok, FACEIT AC'yi açıp girdiğim vakit görseldeki hatayı alıyorum. (Fatal Error) Çok yol denedim ama çözüme ulaşamadım. :( Yardımcı olabilecek var mı?
1659897893068.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi Sosyaller, öncelikle bilgisayarımın işletim sistemi Windows 11 ve tüm güncellemeler tam bir şekilde yapılı. Ekran kartım güncel, yapılabilecek tüm güncellemeleri yaptım. CS:GO'yu uzun süredir oynuyorum ve şu ana kadar ilk kez böyle bir hata aldım. Oyuna direkt girdiğim vakit hiçbir sıkıntı yok, FACEIT AC'yi açıp girdiğim vakit görseldeki hatayı alıyorum. (Fatal Error) Çok yol denedim ama çözüme ulaşamadım. :( Yardımcı olabilecek var mı?
Eki Görüntüle 1477895
Selam dostum bende de aynı sorun oluştu. Steam üzerinden oyunun dosyalarını doğrulayın. Ben öyle düzelttim.

Geri
Yukarı