CS:GO FPS düşüşü

faruk212

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar ben normalde CS:GO'da 200-300 FPS alıyordum. CMD ile etkinleştirdiğim (1 yıl önce) Windows'u kodlarla sildim (Windows'u etkinleştir yazıssı geri geldi) ancak CS:GO'da FPS'im 100'lere düşmeye başladı. Bu sadece CS:GO ile alakalı çünkü Tom Clancy's Rainbow Six: Siege FPS'im aynıydı. Bende Kaspersky+Malwarebytes(tarama) var. Sizde de böyle bir sorun oluyor mu? Bir çözümü var mı? (dosya doğrulama yaptım 1 dosya buldu indirdi ama değişen bir şey yok )

Oyun içi görüntü ayarların bozulmuş olabilir. Onları bir gözden geçir bence.

Sisteminizi yazın. Driverler güncel mi? Virüs taraması yaptınız mı?
R5 2600
GTX 1660 Super
16 GB Ram
480 GB Cricual(?) SSD
2TB Seagate HDD (CS:GO ssdde)
Ekran kartı driverini bir daha kontrol edeyim ama güncel sanırım. Virüs taraması yaptım zaten real time protect,on açık.
Oyun içi görüntü ayarların bozulmuş olabilir. Onları bir gözden geçir .
Geforce Experience'den optimizeydi tekrar yaptım olmadı ayarları düşürdüm arttırdım değişmedi.
16:10 almıştım son günlerde ama o kadar değiştirir mi denemedim.

Sizin dediğiniz oyunlar işlemciye öncelik veren oyunlar. En son ne zaman termal macun sürdünüz? İşlemci ısındığından dolayı olabilir.

Ryzen 5 2600 tekli çekirdek performansı düşük bir işlemcidir. Güncellemelerle alakalı FPS düşüşü yaşıyor olabilirsiniz.

Sizin dediğiniz oyunlar işlemciye öncelik veren oyunlar. En son ne zaman termal macun sürdünüz? İşlemci ısındığından dolayı olabilir.

1.5 yıl oldu ama bu FPS düşüşü bir anda mı olur?
Ryzen 5 2600 tekli çekirdek performansı düşük bir işlemcidir. Güncellemelerle alakalı FPS düşüşü yaşıyor olabilirsiniz.

Yine dediğim gibi bir güncelleme gelip de böyle olsaydı bizim arkadaşlarda da bir FPS düşüklüğü yaşanmaz mıydı? Onların bilgisayar işlemcileri benden kötü çünkü.

1.5 yıl uzun süre olmuş termal macun genelde 6 ay- 1 yıl arasında sürülmesi gerekiyor. Termal macun sürmeyi deneyin.

1.5 yıl uzun süre olmuş termal macun genelde 6 ay- 1 yıl arasında sürülmesi gerekiyor. Termal macun sürmeyi deneyin.
Yaklaşık 3 hafta boyunca termal macum işini yapamam ama sonrasıda yapacağım ama hala bir anda fpsin düşmesi garibime gitti

Yeni konular

Geri
Yukarı